En yakın arkadaşıma danıştım bana,sen bu çocuğa kaptırmışın kendini dedi...Siz ne düşünüyorsunuz?

Onemli deneyimi olanlar nolur yardim etsin cevap versin uzun diye okumamazlık yapmayin)

Bi çocuğa kısa süre önce sırılsılam aşık oldum nasıl diyim gizli fotosunu çektim her akşam ona bakıp ağlıyorum...2 cumleyi bir araya getiremeyen bir insanken resmen şair oldum amk...ne biliyim psikolojik sorunlarım oluşur diye şüpheleniyorum...en yakın arkadaşıma danıştım bana,sen bu çocuğa kaptırmışın kendini dedi...siz ne düşünüyosunuz? bu arada çocuk daha yeni bir ilişkiye girdi ama o çocuğu yani şirketten tanıyanlar var yani babamın yskın arkadaşının çocuğu bir yakınlığımız var ama kan bağı diğil yani...

Güncellemeler:
bayanlar biraz sizde yorumlasaniz diyorum?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• platonik aşk bu maalesef çözümü yok profilimdeki sorulara bir göz at :) :) :)

0|0
    0|0
    • vallaha hep cinselliğe sormuşun bea vahii valla :D

• ney! cinselliğemi sormuşum iyi bakamamışın sen hepsi palatonik ten bahsediyor başlıklara bak cinsellik kategorisinde sorulanların içinde bile o kızadan bahsediyorum bea :) :) :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Basit. Arkadaş olmaya çalış. Zaten cart diye "hadi sevgili olalım" mantığına şiddetle nefretle karşıyım. Evet anlattığın kadarıyla kaptırmışsın kendini. Kendisi ile sadece arkadaş ol. Şimdi bu çok şerefsiz bir taktik gibi gözükebilir çünkü asıl amacın ve niyetinin dışında yaklaşıyorsun fakat birisini bu kadar çok seviyorken ve o kişi evli değilse elbette şansını deneyeceksin. Arkadaş olmaya çalış, muhabbet et falan zaten gerisini zaman gösterir.

0|0
    0|0
  • bu kadar çabayı açıkça konuşup kendini ifade etmek için kullansaydın keşke

0|0
    0|0
  • Birine aşık olduğun zaman bunu gidip ona söylemelisin söyleyecek kişinin kız ya da erkek olması hiçbir zaman fark etmemeli. Bir insan reddedildiği taktirde ağlar ki bilmiyorum böyle birşey yaşadın mı ? Psikolojik bir sorun olmaz merak etme sadece oluruna bırak ki yeni bir ilişkiye girmiş başka çaren yok. Zaten büyük ihtimal görünüşüne aşık oldun buda zamanla geçecektir.Fotoğrafları silmekle başla =)

0|0
    0|0
  • ya ne aglıyon bir hödük için degermi be git kendisine sor bakim senin için aglarmıymış platonik aşkı bırak bence degmez ya git söyle sevdiigini ya da yoluna devam et

0|0
    0|0
    • Abi bence en iyisi içimi boşaltmam ne derse desin umrum değil.sence?

• en iyisini yaparsın neyinden korkocan en kötü ihtimal altı üstü bir hayır cevabı alır yoluna devam edersin dünyada erkekmi yok ya ondan nice yakışıklılar etrafına bak bir kişiyi kafana takma onlar senin peşinde koşşun ya geberiyolar zaten hepsi agır taş ol hafif olma ki kimse seni kaldırıp atamasın hayırmı dedi çoktu fifi demi hadi kib

• amk? boşuna ümitlenme

0|0
    0|0
  • Çektiğin fotoğraflarını çeşitli boylarda bastırarak odanın duvarlarına da asıyorsan bir doktora görün derim. Yoksa çocuk ölecek yakında.

0|0
    0|0
  • oğlan tercihini yapmış : unut bence acı çekersin yoksa kısa yoldan dön ..

0|0
    0|0
  • bunları bizimle değilde onunla paylaşsan emin olki seni kucagından yere düşürmez

0|0
    0|0
    • Yarin konuşuyorum...ciddi soluyorum ya bir insan bukadarmı ümitlendirilir ya? :D

• İlişkisi varken konuşma derim. İlişkisinin olduğunu bildiğini biliyorsa hiç konuşma.

• ya sevgilisi var ama onlari fazla beraberde gormuyorum...ama oda bana samimi davraniyo bakışıyoz falan...bilmiyorum belkide dostluğunu yanlış anlıyorum

• yeni ilişkiye girdi...senin ne işin var ki daha orda o kadar acizmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...