Galatasaray Ujfalusi nin yerini Sizce Doldurabildimi?

Bana göre Galatasarayın defansının bu kadar kötü olması Elmander ve Ujfalusi nin gitmesidir Elmander ne alaka diyenler olacaktır ama Elmander takım savunmasını en önden başlatan oyuncuydu bu maçta yenildik diye söylemiyorum ama 2 seneden beri defansımız çok kötü Konyaspor maçında bile gol yiyebiliriz diyorum bu defansa güvenemiyorum Chedjou yu geldiğinden beri hiç beğenmiyorum çok basit hatalar yapıyor tamam Fransada yılın en iyi stoperi seçilmiş ama bize tecrübeli ve defansın komutanı olabilecek adamlar lazımdı Ujfalusi gibi Lucas Neill gibi keşke Ujfalusiyle devam etseydik bu yaşıyla bile daha iyi oynardı sizce Galatasaray Ujfalusinin yerini doldurdumu?Ya da ne zaman dolduracak diye sorayım

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Normalde İtalyanlar defans ile özdeleşmiş isimler oluyor fakat Chedjou Terim döneminde alındı ve elimizde patladı bence millet elimizde patlayanın Burak olduğunu söylemek yerine Chedjou'ya laf söylesinler bugün gazetede Sergen Yalçın bile Chedjou'nun hata yapması büyük ihtimal demişti ve gördük zaten umarım iyi isimler getiririz devre arasından sonra daha iyi bir takım olacağız

0|2
    0|1
    • Burak geçen sene 30 a yakın gol attı ve o kadar çok para karşılığındada transfer edilmedi

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır dolduramadı kedju defolsun

0|0
    0|0
  • he bizim uefa kupamız var

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Kulübede gökhan zan dururken ilacı dışarıda aramak niyeee

Semih ve gökhan uyumu hep süper olmuştu

0|1
    0|0
  • o chedjoue'nin allah belasını versin. Takımı yaktı.O kadar para alıyorlar üzülen sadece taraftar.Bakma sen fb'li gs'li futbolcuların kavgasına maç başı 30 milyarı ceplerine koyarlar sonra sarmaş dolaş.Adam gariban çalışsın zar zor maç parası versin sonra hüsran.Ben böyle adaletin ! Hepsine lanet olsun

1|1
    0|0
  • serdar aziz olabilir. semihle de gayet uyum sağlarlar bence...

asıl sorun sol bek bizde.

0|0
    0|0
  • galatasaray Ujfalusi'den önce Fatih Terim'in yerini nasıl dolduracak bunu düşünsün :D

0|1
    0|0
  • adamsın katılıyorum

1|0
    0|0
  • bekirle serdarı verelim oynatın bunlardan daha iyidir

0|0
    0|2
  • puyol gelse fayda etmezki

0|0
    0|2
Yükleniyor...