Fenerbahçe Galatasaray dan Çokmu Daha İyi Oynadı?

1 Haftadan beri acaba Eray Muslera nın yerini doldururmu diye konuşuyoruz ama bugün Erayı zorlayacak bir pozisyon yoktu ben Eray ın maçta yere yattığını bile görmedim bence bugün iki takımda kötüydü ama kötünün iyisi Fenerbahçeydi bazıları tarihi fark kaçtı diyorlar ama bence tarihi fark bu maçta kaçtı link Baskılı oyun böyle oynanır

Sizin görüşleriniz neler?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu linkteki maç çok güzel fakat oyuncuları ayrı bir güzel bu kadroyla sahada olsak eski performanslarını da yerine koysak bugün kazanırdık zaten maçı ama bizim hatalarımız olduğundan dolayı Feneri dünya yıldızı bizi ise kasaba takımı yaptılar ama lig sonu herkesle görüşecek bu Avrupa Fatihi takım kimse bizim Avrupadaki maçlarımızı düşünmüyor tabi bu ligde şu an en zorlanan takımlar Galatasaray ve Trabzonspor'dur onlara da Gençlerbirliği maçından alınan mağlubiyet için geçmiş olsun diyorum ayreten

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iki takımda çok iyi oynamamış ama fener gsye göre daha çok pozisyona girmiş.açıkçası keyif veren bir mücadele izlemedik.

1|0
    0|1
    • beşiktaşa güveniyoruz :)))

koy feneve beşiktaş :)))

kartallar parçala kanaryayı :))))

• aziz yine muskalar yaptırıyor

0|2
    1|0
  • Fenerde iyi oynamadı , ama bu sezon Galatasaraydan kat kat iyi oynuyolar buda bir gerçek. Galatasaray ölü gibi resmen sahada.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fenerbahçe iyi oynamadı ama galatasaray çok kötüydü korner atamadan maçı bitirdik. son 2 sezonda 2 lig 2 süper kupa kazanmış takımın haline bak. her şeyden önce takım ruhu gitmiş.. eboue'yi son zamanlarda sadece gol yedikten sonra hakeme elini kaldırırken ve yerde yuvarlanıp kafasını ovalarken görüyorum. drogba desen 40 metreden serbest vuruşu kaleye vuruyor..chedjou yerdeki topa dirsek atıyor. takımı, futbolcuları tanımayan bir hocamız var saçma sapan değişiklikler yapıyor. burak kanat oynarken futbola küsmüştü şimdi de farksız. kopenhag ve fenerbahçe maçlarında ilk yarıyı 1-0 geride bitirdik, 2 maçta da 2. devre gol pozisyonumuz yok. korkuyorum 2010-11 sezonuna geri dönüyoruz diye. bu yaşananların en büyük sorumlusu ünal aysal'dır bana göre. terimsporlu falan değilim ama hatalı bile olsa terim'i göndermek aptallıktı. fatih terim bu gün galatasaray'ın başında olsa belki yine yenilecektik ama adam gibi mücadele edip yenilirdik buna eminim.

0|1
    0|0
  • iki takımda çok kötü oynadı bence. iki takımdada oyuncular ayakta duramadıki gsliler sürekli yerdeydi top sürmeye çalışırken fenerlilerde penaltı kazanabilmek icin atlayıp durdu sürekli. öyle bir fark olmazdı bu kötü oyunla ikisinede öyle diyen fenerli sanki farklı maçı izlemiş

0|1
    0|0
  • Sergen Yalçın: Fenerbahçe bu maçta çok iyi değildi ama bu kötü oyunuyla ligde yenemeyeceği takım yok çünkü takım savunmasını çok iyi yapıyorlar yardımlaşma çok iyi.

0|2
    0|1
  • İkisi de top oynamadı, hayatımda izlediğim en sıkıcı maçlardandı..

Sadece Fener iç saha+psikolojik avantaj faktörleriyle kazandı.

1|1
    1|0
  • galatasaray doğru düzgün top çeviremedi fenerde iyi oyun sergileyemedi

0|1
    0|1
  • İki takımda kötüydü fenerli futbolcular daha çok istedi kazanmayı o kadar. Gsli futbolcular son haftalarda ruhsuz biraz.

0|0
    0|0
  • galatasaray da mi oynamis biz niye goremedik eray sadece penalti da bir kere yatti dostum kac bir kere

0|0
    0|0
  • çok iyi değillerdi ama bizimtakımda sahada yoktu onu da kabul etmek lazım

bu adamla bu takımdan bir pok olmaz bro

cayırt

0|0
    0|0
  • eraya top gelmedi diye dua etmelisiniz yoksa hepsini alırdı içeri emin ol

0|0
    0|2
Yükleniyor...