Özel günün ağrıları yarıya indirmenin yolları neler ?

Bayanlara Yönelik Bir Soru ama Biliyorum ki erkeklerde cevap verecektir buradaki gibi gizli kişiler cevap veremesin seçeneği gibi erkekler cevap veremesin gibi bir seçeneği yok sitenin :) her neyse malum gününüzde ağrıları nasıl azalta bilirsiniz ? farklı teknikler uygulayan var mı ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Belki Bayanların erkeklerinde tecrübeleri vardır bu konuda abartılmaksızın erkeklerde cevap verebilir diyorum ama abartıyorsa erkekler o zaman dedinde haklısın işte Maydonoz suyu iç adet söktürücü hatta hamile kadının çocuğunu bile düşürürmüş

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir erkek olarak sana en kolay yöndemi söyleyim hiç ilaç kullanmana gerek yok. Öncelikle rahat olmalısın tar çamaşır elbise falan giyme bunu yoga ustamdan öğrendim karnına vajina bölgene masaj yapacaksın..

1|0
    0|0
  • :) erkekler cevap vermesimn tamam :) ama jinekoloji de bilgi sahbiyimdir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• papatya çayı , yürüyüş, kasıklara sıcak su torbası koymak ve sıcak düş rahatlatıyor..

1|0
    0|0
  • Benim için tek etkili yöntem ağrı kesici malesef

1|1
    0|0
    • anladım düzen sizleştiriyor gibi şeyler olabiliyor diye duydum

• Önceden ağrı kesici kullanmazdım. 1-2 yıldır ilk günü çok sancı çeker oldum. Böyle dayanılamayacak derecede olunca ağrı kesici kullanmaya başladım. Ama ilk gün veya başlamadan önce sadece 1 defa. İlk günü atlattım mı sonra hafiflemeye başlıyor zaten. Özenle takip eder işaretlerim takvimde, ciddi bir düzensizlik yaşamadım şahsen.

• ılık bir duş ve papatya çayı agrıyı azaltacaktır

1|0
    0|0
Yükleniyor...