Klasik fenerbahçeliler işte böyle oluyor !

link

Bu harekete ne diyeceksiniz centilmen fenerliler ?

sizin tek derdiniz biz olmuşuz demek ki zamanda çok koymuşuz

Güncellemeler:
2.5 saat geçmiş hala arabayla kutlama yapanlar var . maç bittikten 1 saat sonra dağıldı kalabalık grup :D sanki sampiyon oldular ben hiç derbi kazandıktan sonra sokağa dökülmedim GSlılar sadece kupa aldığında sokağa dökülür çünkü en büyük biziz tek rakibimiz fener değil bizim .
Türk bayrağına da saygısı kalmamıs bu çoğu fenerlinin yazık acıyorum size kadıköylü sözüm ona çağdaşlar
Bize fransız derler 10 kasımda rsemi sitelerinde Atatürk'e yer vermezler biz veririz

Bize fransız derler 10 kasımda maçtan önce kutlama yapmıcaz derler maçı kazanınca şampiyon olmuş gibi ezikce sevinirler

Bize fransız derler Türkiye'nin en büyük kulübü ve eğitim veren kuruluşu olan GS'ye ve Türk bayrağı büyük terbiyesizlik yaparlar

Bize fransız derler bilmezler ki fenerbahçenin kurucularının % 90'ı Galatasaraylı

Bize fransız derler Atatürk'e suikast grişimden idam edilen başkana sahiptiler .

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• link Bu da var bir de..Acıyorum ya gerçekten böyle oyuncular bile anca 6yı öğreniyor..

Bir de bugün Kadıköy Galibiyetiyle övünen Fener taraftarına bugün klasik bir Bursa takımı olan Tofaş'a 89-81 yenildiklerini de hatırlatırım

2|1
    4|4

Kızlar Ne Diyor 6

• üzgünüm link … :D

0|2
    1|1
  • Sana sadece tebrik edip susmak düşer neden kendini savunma çabasındasın? Her takımın yendiği- yenildiği zamanlar olur. Vee düşündüğüm tek şey sınavlar. Aldın mı kim kime koymuş.

2|2
    2|1
  • edebi edepsizden öğreniyoruz galatasaray alçalmaz yükselir

3|1
    2|2
  • türkiyedir galatasaray

2|1
    1|0
  • beşiktaş maçında melonun yaptığı hareketi hatırladım. şimdi gsliler centilmende fb lıler mı değil demekki acıtmış helal olsun fenere

2|3
    1|1
    • ya bilip bilmedne konusmayın . melonun o hareketi futbol içnde olan klasik faullerden . maçın karısacağı 15 dakka önceden belliydi . ayrıca bayan syirci ile oynamayan tek takım GS yani ceza almayan tek takımız fair play taraftara sahibiz avrupalıyız havalıyız

• armasında turk bayrağı olan tartışmasız tek turk takımı beşiktaştır. siz avrupalıyız demeye devam edin nokta

• sen bir fenevli mi 8jklı mı olduğuna karar ver .

• oha terbiyesiz 7enerbahceliler

3|2
    1|4

Erkekler Ne Diyor 12

• artık her maçtan sonra bizim yuyefa kupamız var numarası sökmeyince başka şeyler bulmaya çabalayan bir galatasaryın hezeyanı...18 yşaında olduğunu varsayarsak kadıköydeki en son galibiyetinde 3-4 yaşında falandın hatırlamıyorsun onun dışa vurduğu hazımsızlık...klasik liseli duruşu...oybirliğiyle tekmeyi bastığınız fatih terimi kulüpten uzaklaştıranları soracağına formayı şorta sokan christianı eleştirmeye çabalayan önüne verileni gören ilersine bakamayan tipik bir lise ekolünü ruhunda benimsemiş galatasaraylı...hadi şimidi engelelyebilrsin

2|3
    1|1
    • ama sizin 6-0nız var ama sizin 15 yıllık hakemlerle ve balla büyüyle gelen seriniz var .

• benim 19 sampiyonlugum , 15 türkiye kupam , 2 avrupa kupam var , senin yarıstıgın btün kupalarda en cok kazanan yine benim takımım , sen bir 6-0 ezberlemissin gidiyosun , bu kadar kör olmayın , dünyaya rezil oldunuz şike diye , başkanınız içerden yeni cıktı , yapmayın yukarıda allah var .

• adam soruyu sorana iyi yerleştirmiş bir fener koymuş bir sen koymuşun

• elini şortunun içine sokmuş ne var bunda herşeyi üstünüze alınmayın

1|2
    0|3
  • galatasaraylı taraftarlarn her maçtan snra klasik ağlama entryleri başlamış yine

2|1
    1|1
    • snnki neyin kafasi onu anlamadm :) gsliym demedmki :)

• yok kankı fenerlı oldugunu bılıyorum senın soledıgıne karsı soledım ben onu :) sana degıl yanı aglamalarının sesi :D

• D::D :D 15 senedr yenilen tkımn psikolojisi işte budur sizin psikolojinzi alt üst etmişz ya :D bir 15 sene daha bekleyn bakalım ..

0|0
    0|1
  • moderatörlerin hepsi gs li heralde bizimkiler kaldırılıyor cinconluların sorular kalıyor acıomusunuz vurana bir tekmede siz vurmuomusunuz napıosunuz anlamadım

0|1
    2|0
  • sünepe beyinli o formada türk bayragımı var ?

0|0
    0|1
  • adam o kadar yol koşuyo

kaşınmış olabilir

0|0
    0|1
  • şikebahçeden ne beklenir

0|1
    0|0
  • fenerliler bir susmadı gitti yıllardır kanarya beyinliler

0|1
    0|0
  • ah bakir ah gs forması hakettiği yere koyulmuş işte daha ne istiyon :D

0|0
    0|0
    • Türk bayrağına da mı saygın yok

• Türk takımı avrupada ceza alsın diyede bitaraflarını yırtan bir gslı nederse desin umrumda değil:D

• adalet ararken türk-kürt yabancı diye ayrım mı yapsaydık ? siz bile azizzden kurtulmak istiyorsanız şike yaptığınız zaten tescilliyken yetkili makamlarca , daha neyi bahane gösteriyorsun ?

• Bunlara sen para ver hertürlü insana yalakalık yaparlar.Bunlar para için herşeyi yaparlar herşeyi satarlar ;) .Bunlar adam değil.İşte Allah'da hep böyle adamlara para yağdırıyor garibanı hep eziyor ya gururuma yediremıyorum arkadaş ! ADALET YOK !

0|0
    0|0
  • Adamlar, çatır çatır oynamış mı? oynamış... çatır çatır yenmiş mi? yenmiş... Ee, daha ne?

Bir grup insan, bugün kadıkoyde yenecegız dıye ınletıyordu ortalıgı.. Ne oldu? yıne salya sumuk evlerıne yolladık...

1|2
    1|0
Yükleniyor...