Fenerbahcenin tek derdi bumu?

Fenerbahcenin tek derdi Gs yenmekmi?.Takim tutmuyorum kesinlikle,ama her yerde Fb taraftarlari konusuyor,yaziyor,sanki sampiyonlar ligi finali.Unutmamak gerekirki Gs uefa+super kupayi ulkemize getirdi,herkes icin buyuk gurur

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Türkiyenin Avrupaya açılan penceresidir Fenerbahçe ise o pencereyi kapatmak için uğraşan bir kulüptür Dışarıdan geliyorum bütün Fenerbahçeliler Şampiyon olmuşçasına seviniyorlar şahsen ben bir derbi galibiyeti için sokaklara dökülmem ama biz Fenerbahçeden çok daha büyük bir takım olduğumuz için övünmekte bu kadar haklılar

0|2
    1|3

Kızlar Ne Diyor 6

• gs kadıköyde yenemedikçe fenerlilerin diline dolanıyorlar o kadar

0|1
    0|0
  • Evet takım tutmayan biri olarak bile bunu fark etmen gerçekten çok güzel bir şey şu an bile Galatasarayın büyüklüğünü kabul ettin çok teşekkürler

0|0
    0|3
  • Doğru yazmışsın

0|0
    0|0
  • Böyle bahsettiğiniz bir takıma da hala inatla yenilmeniz de büyük utanç olsa gerek :D

0|1
    0|1
    • kafan guzel galiba,dikkatli oku soruyu )

• Takım tutmuyosun anladık. Ama dert olmuş nedense :))

• utanç , ışıklar kapanınca olur , anladın ;) gecen 2 sene öncesini unutmadık .

• onlar gs yenince şampiyon olmuş gibi sevinirler

0|1
    1|2
  • ezik 7enerlilerin tek derdi biziz .

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Yazık ya siz GS'lilere..

"Takım tutmayan Gizli kaarşim, ne çektiniz be şu fenerden.."

Not: Bende takım tutmuyorum :D

2|0
    0|0
  • hahaha gs değilsen seni niye gerdi bu kadar yarası olan gocunur gizli

1|2
    0|3
    • germedi ama facebook,twitter her tarafda bu konu,arkadaslarim bile bu konuda

• ben takim tutmuyorum bilader,kafan guzel galiba

• eminim tutmuyorsundur neden gizlisin o zaman ?

• ben galatasaraylıyım ama bunun fenerbahçenin tek derdinin gs olması ile alakası yok bu bir derbidir dünyanın her yerinde derbiyi kazanan takımın taraftarları coşar sevinir rakip takım taraftarı ile dalga geçer bugün biz kazansak aynı şeyler bizim içinde olacaktı kaldı ki bizim ülkede futboldan daha çok konuşulan daha çok ön planda olan başka bir olay yok normal yani birkaç gün bunun etkisi devam eder

1|1
    0|0
  • Ne yapacaklar sevinmeyecekler mi fenerbahçenin bir derdi her sene en az 1 kere gs'yi yeniyor zaten gs'nin 15 senedir fenerbahçeyi kadıköy'de yenememe gibi bir derdi var.

0|0
    0|0
    • Ha bu arada duyan da sanacak ki gs her yıl kupa getiriyor avrupa'dan türkiye'ye milattan önce de kalmış başarıları tekrarlamak olsa gerek gs'nin de tek derdi.

• adı üzerinde bu derbi maçı.dünyanın sayılı derbileri arasında.o yüzdenmaçı kazanmak dünya şampiyonu olmaktan daha önemlidir.takım tutmadığın için bu duyguyu anlayamazsın.

1|0
    0|0
  • geçen sene şampiyonluğu garantilemene rağmen berabere kaldığın için sahanın ortasında halay çeken takımın taraftarımı diyor bunu...ama doğru sen takım tutmuyorsun yiende söyliyim dedim ben ;))

1|2
    0|0
    • Ben sampiyon olmusum , her yerde kutlarım sampiyonlugumu .

• bende seni 15 senedir yeniyorum...işte böyle her sene böyle koyarlar diye inletirim kadıköyü ve istanbulu

• Bir takımın büyüklüğü kazandığı kupalarla belli olur. Bu fenevlilerde başarının Galatasaray ı yenmek olduğunu zannediyor a m k.

0|0
    1|1
  • herkesin bir kocası var beşiktaşlılarda feneri yenınce konusuyor buna sahiplenme denir.

0|0
    1|0
  • ben iyi hatırlıyorum 1319 gündür fenerbahçeyi içeride dışarıda yenemiyoıdunuz,ilk terim dönemi.. 3-1 arenada yenince fbyi konvoylara çıktgınızı çok iyi biliyorum istanbulda filan yani kedi ciğer meselesi.

0|0
    0|1
  • kardeş boşver ya .. tek sıkıntımız kadıköy olsun :) daha chealse den başka büyük takımın ayak basmadığı stad :)

0|0
    1|2
  • Öğretmen: Oğlum sınavdan zayıf almışsın bu ne?

Öğrenci: Olsun hocam bizim uefa kupamız var:)))

1|1
    0|2
  • tamam

1|1
    0|0
  • arenaya bir gelsinler bakalım

0|0
    0|0
  • tabiki tek derdi bu başka ne olacaktı

0|0
    0|0
  • şikeci ırkçılar bizi yenince 1 sene boyunca mutlu oulyo taaki MAYIS ayına kadar ahahahaha ezik fenev

0|1
    1|3
Yükleniyor...