Fenerbahçe taraftarları imparator Fatih Terim diye tezaruhat yapınca Mancını ne hissetmiştir?

Fenerbahçe taraftarları imparator Fatih Terim diye tezaruhat yapınca Mancını ne hissetmiştir?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahce taraftarının acizligi , karaktersizliği , akıllarınca dalga gececekler , ancak biz hicbir zaman böyle bir tezaurrat yapmadık , yapmayızda , karakter meselesi . mac sonu o futbolcuların taraftara koyduk gibi seyler söyleyip tezaurat yapması , ahlaksızlıktır , 3 lünü ceker evine gidersin eywallah ama bu resmen serfsizlik .

0|0
    0|0
    • oooo aziz yıldırım tezahuratını devletin yaptırdığı beleş stadta diline dolayanda zaten çemişkezeksporlulardı...susunda bişey biliyor sansınlar bari yahu :)))

• aziz yıldırım , en cok gs sampiyonlugu gören baskan . tabiki bagıracagız bizde seviyoruz o salağı , devletin stadının arazisi benim , asy nin 50 yıllık kullanım hakkından vazgectim ben , orayı 650 milyon liraya sattı devlet , bana yaptıkları stad 200 milyon lira , kara bak ! benim devlete bu kadar faydam varken , sen polis arabalarını yak , benzinlik patlat , kim ne biliyor herkes biliyor . şikeyle saadet olmaz , anlayacaksınız .

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne hissedecek,adam işini yapar çıkar o başından beri İmparator'un yerine gelmem benim için bir baskı değil diyordu

0|0
    0|0
  • anlamamıştır bence

0|0
    0|0
  • insallah alinmistir, s*ktir olup gider

0|2
    0|0
  • basit olduklarını düşünüyorum

0|0
    1|0
  • mancini rahat bir italyan adamı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1 Sene önce küfür ediyorlardı ama şimdi İmparator diye bağırıyorlar gerçi bunlar geçen senede Alper e bir ton küfür ettiler sonra Alperi tribüne çapırıyorlar

0|0
    0|0
  • o tezarühattan sonra Fatih Terime küfür ettiler.

0|0
    0|0
  • elemancini yi futboldan soğuttular bence:)))

0|0
    0|0
  • anlamamıştır bence

0|0
    0|0
  • Mancininde çokta $:k:n de, parasına bakar adam.

0|0
    0|0
  • mancini ve taktik anlayışı...

0|0
    0|0
  • anlamamıştır bile

0|0
    0|0
  • Aslan Fener :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...