Sevgilisiyle hiç susmadan konuşanlar yardımlarınızı bekliyorum :)

arkdşlar sevgilimle konuşacak konu bulamıyorum siz ne konuşuyosunuz? bir süre sonra düzelirmi? ne konuşsam? fener cincona böyle koymayı nasıl öğrendi :D

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• şikayet ettim.

0|1
    0|0
    • aa beni mi? çok ayıppp :) beni değilse neyi şikayet ettin ?

• Git uyu ergen.

• tabi ki 6s li kardeşim ;) ama tebrik etmeyi öğreninnn

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilemiyorum ama genelde ben mesajlaşırken konu bulamıyorum napıyosun diyip dururum .s.s.s

0|0
    0|0
    • bizde aynı durumdayız :D

• Mesajlaşarak herşeyi konuşuyorduk telefonda konuşacak bişey kalmıyo yüzyüze hiç konuşmuyoduk :D

• son cümlen süper senin yüzünden sporda kardeşlik yok oluyor neyse konu bulmak için onun sevdiği şeylerden bahset ya da gündeme gir

0|0
    0|0
    • :)) ama onların uefa kupası vaaaaaaaar :D oldumu?

• :D ya bak 6s li arkdşlar geliyo yok sizin sahanızda kupa kaldırdık yok uefa kupamız var sayıyolar biz söyleynce suç oluyo :D

• :D bende GS lıydım ama O yönetimden sonra bıraktım formalarım falan hepsini attım ya

• yolda damacana buldum ne yapayım de :D

0|0
    0|0
    • :D cevabı ne olur ki :D

• sormak lazım sevgilim olmadı ama kızlarla iyi konuşurum susmam yorulmam dinlenmem

• fenev anana göme göme öğrenmiş olabilir

0|0
    0|0
  • şimdi üzerinde ne var de

0|0
    0|0
    • arkadaşım lütfeeeen.. bel altı konu düşünüyorum demedim

• :D nereye gidecek o konuuu

• cennete gidecek:)

• ben bugün geçen gün aldığım kızarmış kuzu kellesinden bahsettim gülmekten öldü:) nerden girdiysem muhabbete

0|0
    0|0
    • aman ya bizde bugün arkdşlarla onu konuştuk :D kelleyi nasıl yiyosunuzzzz

• yaa kasaptan aldım kızarmış kelle kasap kesmedi .ortadan bölmesi lazımdı içerden sarhoş bir adam geldi bölemedi kelleyi kafa kıyak vuruyo vuruyo vurduğu yarığı tutturamıyo falan .:) bölemedi salak eve getirdim zar zor yedim ellerle vıcık vıcık yiyorum vallaha sonra nasılsa bol sabunla yıkıyoz yağlı ellermizi :) ama bazı yerler ayıklayıpta veriyo

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç gülecegim yoktu..aksam aksam güzel oldu bu soruyu okumak :) 10 yasindayken bir cocuga asiktim ve onunla ne konusmam gerektigini bilemiyordum..ama senin yas 18-24 arasi görünüyor.arkadaslarinla ne konusacaginidami bilmiyorsun?

0|0
    0|0
    • ımm bunu hakaret olarak mı algılamalıyım ? yaşım 21.. bu çocuk benm ilk aşkım, çocukluk aşkım 14 sene sonra tekrar karşılaştık ve ilşkimiz başladı.. ilk günler olduğu için konuşmalarımız sıkıcı geçiyo. ama cevap vermek yerine insanları kırmak istiyosan bu senin tercihin

• :)) sonunu biraz şakaya vurdumm.. ama gerçekten konuşacak konu bulamıyorum napıyorsun ne ediyorsun dışına çıkamıyoruz

• belkide cok fazla ortak birseyiniz yok? bazen insanlar birbirlerinden hoslanirlar ama biraz taniyinca uyumsuz olduklarini anlarlar..bazen karsina öyle biri cikarki..taramali tüfek gibi calisir dilin..kendiliginden gelir aklina konusacak seyler..o anlatir sen anlatirsin...yani kendigliginden olur bunlar bence..baskalari bu konuda bence cok fazla yardimci olamaz..

Yükleniyor...