Kapat

Terazi kadınlarını anlama klavuzu yayımlar mısınız ?

Şu an itibari ile savaş başlatıyorum son ana kadar uğraşıcam..

Terazi kadınlarını anlama klavuzu yayımlar mısınız ?

püf noktalar nedir ?

bu kıskançlıkları nasıl durdurucaz veya anlayacağız ?

bu dengesizliğe nasıl çözüm bulucaz ?

bir terazi kadınını nasıl anlayacağız her türlü değişime açığım..

ilginiz için teşekkürler arkadaşlar..

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• link

Bizi böyle sev seveceksen :))

0|1
    0|0
    • yahu ablacım derdim çok büyük :(

ben herşeyi ile kabul ettim uğraşıyorum sabrediyorum ama ne olduğu bilinmedik duygular gelince onca uğraş boşa gidiyor hemen :(

• Huyunu iyi bilmedigin icin üzülüyorsun , karakterini bilsen dünyanin en mutlu insani olursun ablam

• abla bir insan 4 yılda çözülmez mi :/

tek istenilen yapılanın 10da 1ini karşıdan beklemek bu bile fazla geliyor :/

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• İlgileniceksin ama boğmayacaksın.

Arada kendini geri çekiceksin o da sana daha fazla değer vericek ama çok büyük bir hızla tekrar ona döneceksin yoksa kaybedersin. Kısacası mesafeyi ayarlaman lazım.

Terazi lüksü sever, düşünceli erkek sever. Bir şiirle onu mutlu edebilirsin ancak bunun yanında pahalı hediyeler de alman gerek. O dengesizse sen de ona alışacaksın. Nerde ne yapacağını önceden kestirmen lazım. Onu tanımaya özen göstermelisin. Onun ruhunu anladın mı gerisi kendiliğinden gelir zaten.

0|1
    0|0
  • Kadınları anlamaya bir ömür yetmez ne kılavuzundan bahsediyorsun? Anlaşılmak için değil sevmek için yaratılmışlardır..

0|1
    0|0
  • Teraziyim anlayamazsın diyorum.

0|2
    0|0
  • terazi kadını olarak cevap veriyom

sevdiğimi kıskanırım sevmişsem annesi bile onu benden çok sevemez izin vermem

dengesizim dengemi karsımdaki ayarlarsa öyle bir girerim ki düzene dengem gram şaşmaz

terazi kadınını anlamak istiyorsan sadece onu yargılamaktan ,akıl vermekten vazgec ;)

0|1
    0|0
  • bende terazi burcuyum ama içimde kıskançlığın zerresi yok. kişiden kişiye yapıya göre değişiyor. fazlasıyla dengesizim ama bu fiziki çok sakarım elim ayağım tutmaz yani. ama şunu da bilirim ki bir bayanın kıskançlığını önlemek için onu takmıyormuş gibi davranın. peşinden koşmayın. eğer sizi kıskanıyorsa bunu siz istemişsinizdir..

0|1
    0|0
  • cok cekiyorsun herhalde terazilerden :D

0|1
    0|0
  • Fazla sabır gerekir, kolay gelsin.

0|1
    0|0
  • ben terazi burcuyum hicte dengesizlik olmuyo kesinlikle

0|1
    0|0
  • benım ıkı arkadasım var ıkısıde teraz ıkısındede kıskanclıgın zerresı yoktur anlamadım gıttı :)

0|0
    0|0
  • zor zor bende teraziyim ve maalesef kıskançlığımı dizginleyemiyorum. sevgilim yaptığı şey bugun beni mutlu ederken yarın aynısını yaptığında sinirden köpürebiliyorum. bir de sıkılmaya gelemiyorum. terazi kadını aslına bakarsan en işini bilen kadındır. ha bir de gezegeni venüstür ve terazi kadını=aşktır aşka aşıktır :)

0|2
    0|0
  • Tam 22 Eylül doğumluyum başak burcu oluyorum ama 23 Eylül terazî oluyor bence terazisinde etkileniyorumdur anlatim ben istersen yinede

0|1
    0|0
  • ben de teraziyim.. terazi kıskanmaz eğer kıskanıyosa da boğmaz kıskançlığını içinde yaşar belli etmez bir terazi.. eğer kıskançlıklarından şikayet ediyorsan onda bir sorun vardır yani belki de yükseleninin özelliklerini almış olabilir.. terazi evet dengesizdir ama bu dengesizlik sadece kararsızlık boyutundadır.. tam bir şeye karar vermişken vazgeçebilir.. aslında en anlaşılabilir burçlardan biridir.. dişiliği ön planda sevgi isteyen sanata karşı hassas bir burç.. senden pahalı şeyler istemez manevi değeri olan şeyler ister gelirken ona kopardığın bir papatya bile onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir.. ilgi ister.. onunla ilgilenmediğini hissederse araya bir başkasının girmiş olma ihtimalini bulundurur kafasında.. sadakat gösterir aldatmaz asla.. severse sana her şeyiyle bağlanır her şeyi senin için feda edebilir.. böyle tatlı mı tatlı bir burçtur daha ne istiyosun :)

0|2
    0|0
    • güzel açıklamışsınız ama bu kıskançlık büyük boyutlarda geçmişi bir kalemde silebilecek kadar abartılı konuşmakta yok kafasındaki kararı direk alıyor :/

• yükselenini öğren onun özelliklerini taşıyor olabilir

• Dengesiziz.işte bide sezgileri kuvvetli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş allah sabır versin bir teraziyle 5 senem geçti gel saçlarımı gör bembeyaz :) ben böyle bir kıskançlık ve hep benlik duygusu hayatımda görmedim

0|1
    0|0
  • bence aslında kadınlarını anlama klavuzu yayımlar mısınız diye sorsan daha iyi olur :)

0|1
    0|0
  • boğalar çok azgın oluyor :P

0|1
    0|0
  • Ben Bulamadım Kardeşim 3 Yıl Uğraştım Ama Boşa Uğraşmışım Bitti

0|1
    0|0
  • arada resetlemen gerek :)

0|1
    0|0
  • kolay gelsin kardeş ...