Adriana Lima'yı güzel yapan nedir?

Arkadaşlar ben erkeklerde ki bu güzel*çirkin kavramını anlamıyorum. Gerçekten merak ediyorum, Adriana Lima'nın nesini güzel ve çekici buluyorsunuz? Bana sıradan bir güzelliği var gibi geliyor, aşırı güzel dediğim bir yanı yok tamam fiziği falan çok iyi ama boyu uzun olmasının dışında isteyen herkes sporla zaten güzel bir fiziğe sahip olabilir, büyük göğüs için silikon taktırabilir vs.. Nedir bu kadını özek yapan?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• adriananın yüz güzelliğini neden es geçiyorsun, dişler, gözler, dudaklar, kaşlar, burun, ten rengi ,ayrıca gülümsemesi, herşeyiyle fiziğini es geçtim, sadece bu özellikleriyle bile karşı konulmaz bir güzellik, sempatikliğinide katmıyorum..kızın sadece gülümsemesi bile yetiyor...

0|0
    0|0
    • o zaman bende bir terslik var bana da gülümsemesi çekici gelmiyor dişleri bir avayip ne bileyim :S zevk meselesi ya.. şimdi çıkıpda biri bana burdan hey kezban adriana'yı çekemiyosun gibisinden bir laf etmesin.. ben de spor yapıyorum, güzel bir vücuda sahip olmaya çalışıyorum değindiğim noktada tam olarak yüzü, etrafımda ondan güzel kızlar görüyorum ben yani bütün erkekler tek elden Adriana'yı gösteriyorlar bizede takmışlar bir kezban lakabını..

• her kızı aynı değerlendiriyorsun, diyecek cevap yok bence sana. Tabi siz de bir Ian Somerhalder, Bir Jensen Ackles olduğunuz için bizi beğenmeyip her kıza kezban demeniz normal biz bilemedik.

• şimdiye kadar , arkadaşlarım arasında, en kezban denilen arkadaşıma bile, öyle olduğunu hissettirmedim. evet her kızı aynı değerlendiriyorum. hepsi güzel.ama gösterirse bunu ruhunda.çevresine hissettirirse.kapalı kutu gibi durursa, değerlendirme yapmam, tanımadan değerlendirme yapmak, önyargılı insanlara ait. her kıza kezban derim. çünkü kezbanda bir güzeldir...

Erkekler Ne Diyor 8

• kadın herşeyiyle kadın niye beğenmiyelim :)

0|0
    0|0
  • Güzellikten ziyade sadece bir sempatikliği mevcut bence..

0|0
    0|0
  • bence o kadar aman aman güzel değil samimi söylüyorum... mesela mine tugayı daha güzel ve çekici bulurum...

0|0
    0|0
  • ne güzeli ya bizimkilerin tezek yemesi tamam herşey yerinde de tipi nerde vay be offfff falan sonra kadın tepelerde

0|0
    0|0
  • dudakları

bakışları

göğüsleri

0|0
    0|0
  • iyi bir kariyeri var, şov dünyasında başarılı. medyada sürekli konuşuluyor ya da fazla şişiriliyor artık bilemem. bu yüzden çok fazla biliniyor. öyle ahım şahım bir güzelliği yok bence.

1|0
    0|0
    • evet bana da daha çok reklam gibi geliyor tam olarak demek istediğimi anlayan biri oldu sonunda..

+1

• gerçeği söylememişler sana güzel kız güzel kızdır elinden tutan olunca lima olur kimse tutmazsa elinden ne olur ALLAH bilir hayat işte çok acımasız

0|0
    0|0

• gözleri olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dudakları... Gözleri... Burnu.. Yüzü kaşı abi daha nasıl sayıyım.

0|0
    0|0
  • herkes silikon taktırabilir, dediğin gibi sporla süper bir fiziğe sahip olabilir.. ama olmuşu var hazır. o yüzden özel ve çekici

0|0
    1|0
    • biz çabalasak ondan daha güzel oluruz eminim, bakımlı ve spor yapan her kadın her yaşta güzeldir kendimizi küçük görmeyelim yeter ki.

• biz kendi gücümüzü görelim ya :) az bir diyet ve sporla neler neler yaparız yapıştırıyorlar bize bir kezban etiketini.. içim şişiyor valla.

• ben üstüme almıyorum valla. fiziğim düzgün güzelimde:) olmasaydımda almazdım. onlar kendilerine baksınlar. bir çıkartmışlar rus kızları güzel. türk erkekleri yakışıklı diye. bazı erkeklerinde bir tarafları kalktı kız beğenmiyolar.. tabi herkes bakımlı olmalı ama çok da takmamalı

• alımlı bir kadın.

0|0
    0|0
  • Kavisli vücut hatları+bebeksi surati. Hoş hatun bence.

0|0
    1|0
  • Güzel olması,böyle kahve fincanlarının yanında süs bebekler olur ya onlar gibi koycan oraya

0|0
    1|0
  • İyi kadın.

0|0
    0|0
  • Güzel kadın.

0|0
    0|0
  • dudakları büyük bide renkli gözlü düzgün burunluysan tamam artık güzelsin derler.hiç bir kendine ait özel havası yok. ne hava ne aura yok.sıradan bir manken havası. sadece güzel.güzellikte çoğu kişiye yetiyor işte.bu işlerden pek anlamıyolar insanlar bide medya çok şişiriyor güzelleri

0|0
    0|0
    • değil mi.. ben şunun arkasındayım spor yapan, kendine bakan her kadın en az Adriana kadar hatta ondan daha güzel bile olur.. kadına bakıyorum bakıyorum tamam eyvallah fizik 10 numara e manken olsun o kadar ama isteyen herkes fiziğini çekici yapabilir, etrafıma bakıyorum ondan güzel kızlarda var.. dediğin gibi insanlar çok seviyorlar şişirmeyi.

• dimi dimi asdfg kendileri bir ian somerhalder bir jensen ackles ya bize öyle demeleri normal :D kadın bildiğin destekli sütyen takıyor ama bizim erkekler ne anlar :D

• evet jsdjksdjfdhf birde rus kızları türk erkeklerine geliyor demezler miiii lkdsdf

hiççç saftirikler işte:))

Yükleniyor...