Siz ne yaparsınız???

sevgilinizi seviyorsunuz sevgiliniz sizden ailemle oturalım dedi kabul eder misiniz?sevgilimle böyle konu geçti bnde iyiyken kötü olmanın anlamı yok dedim ama ağzımı arıyor gibi geldi sonrada ztn oturmayız ayrı otururuz ayda bir kere falan gideriz ondada idare edersin dedi ama böyle bir niyeti olabilir mi sizce?

Güncellemeler:
kızlar dicektim pardon unutmuşum :) erkekler siz böyle bir teklifte bulunur musunuz?:?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İmkanı yoksa kalmak zorundasın imkanı varsa sana zaten sormaz bile.

1|0
    0|0
    • imkanı var ama bilmiyorm

• bunu senin tepkini ölçmek için yapmış olabilir imkanı varsa zaten o da ayrı yaşamak ister merak etme

• teşekkr ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• oturmam her daim onla başbaşa kalmam isterim :) :) :)

0|0
    0|0
    • :)) kaynana dırdırı çek az iyi olur

• :))

• yanlış anlaşılmasın cinsellik anlamında yalnız kalmak istemiyorum sadece çekirdek aile olmak isterim bir ben bir o bir de 3. şahıs :) :) :)

• aileyle oturmanın neresi zor geliyor size anlamıyorum ne kadar yobazlaşmış toplum şaşırıyorum doğrusu.

0|0
    0|0
    • yobazlaşmak öyle olmaz çok daha farklı olur hem ev üstüne ev olmaz

• sizin gibi cıngar karıları da alacak adamlar var ya bilmem ne denir ki

• afern denir

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence, sevgilinin ''... idare edersin...'' demesini iyice düşünmelisin. Çünkü, ailesini istemediğine oldukça kanaat getirmiş gibi.

0|0
    0|0
    • :D napıyım getirdiysede ben bişey demeden kendi dedi ztn oda öyle pek yakın olma taraftarı olmadığını sonradan açıklamıştı

• Düşkün olduğu ailesi için idare edersin artık demesi, senin sevgiline karşı baskın olduğunu gösteriyor bence.

O senin ailesine hürmet gösterdiğine şahit olursa eminim ki, gayet mutlu olacaktır.

• baskın olmak zorundayım ama öyle diil işte öyle gözüksede

• Agzini ariyordur, ailesi hakkinda ne düsünüyorsun diye..

Imkani yok ise ailesi ile kalabilirdim

0|0
    0|0
    • ama bizim imkanımız var

• Dedigim gibi seni siniyordur.. Yada gercekten öyle düsünüyordur olabilir.. Israr ederse ciddi ciddi istemedigini uygun bir dil ile anlatirsin..

• ben bir evet dedim basima gelemdik kaldi, oyuzden birdaha evet demem.. hem esinle ozel olamazsiniz, istedigin gibi yatip kalkamazsin giyinemezsin. bir kisiyle gecinmeye calisacaksin o bile kendi basina zordur, bir aileyle gecinmek dahada zor olur. her ailenin kendine gore kurallari duzeni vardir cunku. bence cok yanlis bir yaklasim, hem goruyoruz otueanlari, hep problem hep dert.

0|0
    0|0
    • bnde öyle düşünüyorum evet zor iyiysende o zaman kötü olursun

• ama bu sevmiyorum anlamina gelmez, bunun altini cizmek lazim, hatta aksine sevdigin icin iyiyken kotu olmak istemedigin icindir :) bence yazik olur o genc evlilik donemlerin baska bir evde baskalari iicn rahat rahat yasiyamamak ..

• aynn öyle düşünüyorum :)

Yükleniyor...