Galatasaray fenerbahce maci ...

tamam fanatik bir galatasarayli olarak kabul ediyoruz cok kotu oynadik hele melonun son 3 dkkdaki atisindan bahsetmiyorum bile .. ama sizcede fenerlilerin attigi 2. gol kesinlikle ofsaytt değil miydi ? hakemle beraber oynadilar resmen . siz ne dusunuyosunuz ? -kufur ve argo kelime kullanilanlar sikayet edilicektir bilginiz olsun.edepli yorumlar yapin.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• tam bir fanatik gs li oalrak maçı izlemedim ne yazıkki :) şimdi diyeceksin fanatiksin ama neden izlemiyorsunn:) izleyince kendimden geçiyor kalp atışım ı vücudumun heryerinnde hissediyorum :) benm için kötü durum çok heyecanlanıyorumm.. :) maça gelince artık kabullendim arkadaş bu sahada birşey var büyümüdür nedir bilinmez ama tankla tüfekle gelsek gene kaybediyoruz.. o yüzden saana tavsiyem ofsayt a takma boşver sonuç hep fb oluyo...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Görende dalga dalga oynayan bir gs vardı da hakem bunları engelledi sanacak pasif ofsayt nedir bilirmisin ? ama neyse her şekilde ağlıyorsunuz zaten bu sefer de hakem ağlatsın sizi

15 yıldır süren öğrenilmiş çaresizliktir bunun adı

0|1
    1|0
    • ben olani soyluyorum pis fenevli adfgshsk

• Demek ki sizi yenmek için şut çekmeye bile gerek yokmuş o kadar hafif geldiniz bize 3. lig takımı bile bu feneri yakalasa gol atardı siz onu bile beceremediniz

• gol atınca noluyo gardaş 2-1 oluyo yine kaybediyoruz . bu arada siz bizi 100 yıl yenin sahanızda bize kupa lazım kupa

• hayatımda izlediğim en sıkıcı maç

1|0
    0|0
  • Allah aşkına sizin nasıl bir ofsayt anlayışınız var ? Açın bir okuyun hangi durumlar ofsayt oluyor hangi durumlar değil. top weboya geldiği an webonun sağ kolu ofsaytta bitek futbolda kolla gol atılamayacağı için pozisyon ofsayt değil kardeşim değil.Adamın kolu çizgiyi geçti diye ofsayt yaptınız pozisyonu ya anlamıyorum bunu yenildiniz bari bahane uydurmayın her sene olduğu gibi sizi kadıköyde E-Z-D-İ-K.

0|0
    1|0
  • öpülmüş bilmem neyin davası olmazmış.bahanelerle skoru değiştiremezsiniz.

almanyada top yandaki fileden girdi kaleye.maçı kazandı takım.tekrarlanıp tekrarlanmayacağı da meçhul.Fenerbahçeye yenilmenin hazzını yaşayın olsun bitsin.

0|0
    1|0
  • emenike topa hareketlenip gs defansını sasırtmıstır , dolayısı ile NET ofsayt . ayrıca 5 adet sarı kartıda atlamıstır hakem ..

1|0
    0|1
  • maçı izlemedim kankitoş sadece 2 gol atılmış diye biliyom sen izledin dimi nasıl oynadılardıki

0|0
    0|0
  • 2. gol aynen çok çok net ofsayttı hakemin göreceği açıda çok netti ama bilerek vermedi şerefsiz

1|0
    0|0
  • Edebimizle geldim yendik 5***** verip gidiorm kankam<3

1|0
    0|1
  • En çok lig kupası bizde türkiye kupası bizde en çok ve tek avrupa kupası bizde

Bizi kadıköyde yenmeseler fbnin ne başarısı vardır da bu maça derbi denir?

0|1
    0|0
  • 2 takımda iyi oynamadı 2. gol ofsayt benim görüsümde..ayrıca ben bu senenin şampiyonunu tahmın ediyorum kasımpasa olucak!...

0|0
    0|0
  • ne desk boş maç bitti.varsa da millet görüyo zaten

0|0
    0|0
  • ikinci gol ofsayttı derken biraz açıklarmısın neresi ofsayt ya da sen ofsaytı biliyormusun

0|0
    1|1
  • Penaltıyı gole çevirebilseydi Melo tartışmaya değerdi ama artık gerek yok bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçe daha şanslıydı kazandı

1|1
    0|0
  • Hakemler onlara son maçlardır hep yardımcı zaten tüpçü yönlendiriyor bunları

0|1
    0|0
  • Hakem , fenerbahçe 2 gol attıktan sonra ' göstermelik ' sarı kartlarını dağıttı .

Birinci gol de penaltı değildi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...