Mustafa Kemal, Veda Filmi, ne düşünüyorsunuz?

Şu an izliyorum da... Daha önce izlememiştim. İyi ki de izlememişim. Zülfü Livaneli'ye olan saygım, izlemediğim müddetçe devam etmiş oldu. Ne lan bu? Şaka gibi. Şu a'na kadar seyrettiğim en kötü filmlerden biri. Senaryo zaten berbat da yönetmenlikte tırt. İnanın Livanelinin bu derece sanat ve film işlerinden anlamadığını bilmezdim, bu filmi görmezden önce. Hele Zübeyde Hanım... pöhhh.. Sanat yönetmeni de kötüymüş... Livanelinin, şarkılarını"müzik" kategorisinde olmadan dinlediğim için beni idare ediyordu:) Siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok zengin bir malzeme murdar edilmemiş mi?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Can Dündar'ın Mustafa'sındansa Livaneli'nin Veda'sı tabi ki daha kıymetli bir film. Beğenmemen şaşırtıcı.

0|0
    0|0
  • ben beğendim etkilendim çok çok ağladığım bir film izlerken

0|0
    0|0
    • sıradan halk için normal

• uyanın ey milletim:) istediğim biraz medeniyet yaaa:)

• he oldu tamam

Erkekler Ne Diyor 4

• ağladığım tek film.ki çok film izlemişimdir duygusal :)

0|0
    0|0
  • Ben beğendim ve duygusal yönümü etkilemişti. Beğeneceksin diye bir kaide ve zorlama yok zaten..

0|0
    0|0
  • Bakışaçın ve önyargıların filmi beğenmene engel olmuş diye düşünüyorum.

Veda'yı izlemeden önce Can Dündar'ın Sarı Zeybek belgeselini seyretsen daha faydalı olurdu.

0|0
    0|0
    • Filmi an be an izliyorum. Ne ön yargısı. Nesne kaşımda ve direk yargılıyorum, önsüz ve arkasız. Ben olayı drama sanatı ve tarihi olguların yansıtılması olarak değerlendiriyorum. Nereden bakarsan bak, tırt yani:)

• rutkay aziz in Atatürk ü canlandırdığı filmi izleyiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...