Neden Fenerbahçe çok rahat kazandı?

Final paslarını iyi atsak ya da kullansak maç çok daha farklı biterdi. sizce neden bu kadar rahat kazandık maçı lige fazlamıyız sizce ?bu arada galatasaray anadolu takımı gibiydi..

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Sence ofansif yönden iyi olmayıp,kanat organizasyonlarına göre de sizin üstün olmanız,Gökhan'ın bize yanlış yapıp üstüne de hakemlerin başarılı yönetimi izin vermedi mi buna?

Bizi bir anda Kayserisporla falan karıştırdınız bence.Öyle olsaydı 2 değil 5 yerdik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• Kopenhag'ın yenilgisinden sonra fener moral olarak üstündü zaten 2 önemli futbolcularımız eksikti.Herşeyimiz tamam olsaydı fener bu kadar rahat oynayamazdı.

0|0
    0|0
    • bizdede ortasahada en önemli iki oyuncu yoktu alper ve meireles?

• Ben sizin kadronuzu takip etmiyorum.Maç özetinide izlemedim.Kopenhag yenilgisinden sonra moral olarak sıkıntı vardı.Bizde en önemlisi Muslera yok.Sizin o yokluğu kapatacağınız oyuncularınız var.Muslera'nın yokluğu sıkıntı yaptı.Yoksa kolay kolay vermezlerdi Cimbom.Çekişmeli bir maç izlerdik.

• Galatasaray tek lige odaklandığında her türlü alıyor ama şampiyonlar ligi bir atmosferden çıkınca zorlu oluyor aynı önceki sezonki gibi şamp liginden elendik üst üste 5 glibiyetle şampiyon olduk gene aynısı olucak şampiyonlar liginden elendiğimiz zaman gaza gelicek takım

0|1
    0|1
  • sen macı izlemedinmi birader, fangi final pası ? gökhan gönülün sowa verdigi rezalet pastanmı bahsediyosun .şans ve ofsayttan 2 gol bulup , sadece gs yı oynatmamayı düsünen , sürekli faul yapan , kendini yere atan ,fizik gücü rezalet olu rezalet bir zemin üzerinde oynanan macı izlemedin mi ?

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe iyi oynadı kazandı. Ama Galatasaray'da Şampiyonlar ligi maçı oynuyor kolay değil.

0|1
    0|1
  • allahın cezası saha da ne var bilmiyorum ne olursa olsun galib olamıyoruz büyü var ne bk var anlamadım gitti çıldıracam ya

0|0
    0|0
    • bu sene bişi olmaz sizden terim gitti siz bittiniz.

• belli olmaz o da maç gitti ona üzülürüm .. daha bitime var bayağı.. bjk yi de gördük baştan 1 e oturunca şampiyon olduk havasına girdi .. kimse buradan gidip şampiyon olamaz... biz bile geçen sene ortalarda 1. liği kaybettik.

• Ligin en iyi iki takımı buysa yazık gerçekten. Kalite sıfır.

0|0
    0|1
  • hakikaten fenerbahçe fazla üstelemedi. 2 tane attı yatışa geçti verdi topu ellerine alın azıcık oynayın dedi.

0|0
    0|2
  • galatasaray kötü oynadı

0|0
    0|0
  • Çünkü mücadele ettiler, gs futbolcularda bunu izledi, daha fazlasını yapamazlardı zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...