Gökhan'dan itiraf: "Utanıyorum"

Fenerbahçe'nin başarılı Milli beki Gökhan Gönül, eşine az rastlanır bir açıklamaya imza attı.

Derbi sonrası Lig TV'ye konuşan Gökhan, bir pozisyonda penaltı için kendini pere attığını itiraf ederek, bundan utanç duyduğunu belirtti.

İlk yarıda Dany ile girdiği bir ikili mücadelede hakeme penaltı itirazında bulunan Gökhan, o esnada hata yaptığını kabul etti.

reklam

Pozisyon hakkında hiçbir şey sorulmadan konuyu kendisi açan Gökhan, "Pozisyon sırasında müdahale edildiğini hissettim. Neden öyle oldu bilmiyorum ama kesinlikle penaltı değildi. kendini yere attığım için utanıyorum. Bir daha böyle birşey gerçekleşmeyecek..." dedi

Bu açıklamarı hakkında ne düşünüyorsunuz ? Adamın dibidir Gökhan Gönül

Güncellemeler:

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Fenerbahçedir Gökhan Gönül.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• o pozisyonu izlemiştim penaltıyla alakası yoktu.üstelik gökhan ısrarla hakeme gidince çok şaşırmış ona yakıştıramamıştım.neyseki hatasını anlamış ve itiraf etmiş.

0|0
    0|0
  • Gökhan bize haksızlık yaptı yine sinirleniriz bir anlık nefret ederiz ama dürüstlüğü ve adamlığı ondan nefret etmemize izin vermiyor ne yazık ki

0|1
    0|0
  • linkini atar mısın

0|0
    0|0
  • Şerrefsizzz

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Tamam kendini yere attın ama Pozisyona niye itiraz ediyorsun diye sorarlar adama acaba Gökhan Gönül bu maçı kazanamasalar böyle bir itirafta bulunurmuydu bence bulunmazdı

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama doğru söylemiş zaten Gökhandanda bu beklenirdi Fenerbahçedeki tek adam gibi adam

0|1
    0|0
  • mactan sonra herkes anlatıyo adamı severim o ayrı gecen arif erdemş izledim itiraf etti

0|0
    0|0
  • biyerlerini yırtsa bile alkışlamam .. adam gelmiş koymuş sonra özür diliyo .. aziz e dilesin özürü de jubilryi fb de yaptırsın ona ..

0|0
    0|1
  • sahtekar gökhan Kur'an carpsın derken iyiydi ne bicim müslümansın diye sorarlar adama

0|0
    0|2
  • beşiktaşlıyım ama gökhan gönül adamın dibi :)

0|0
    0|1
  • Adamın dibidir Gökhan Gönül fazla söze gerek yok!

0|0
    0|0
  • başkası yapsa hırsız olur ama neyse zaten kötü oynadık biz.

0|2
    0|2
    • eskğ veren tam bir sıgırrrr

Yükleniyor...