Bu yaptıklarının anlamı ne yardım edin n'olur?

ben liseye gidiyorum ve yaklaşk bir yıldır üst sınıftan bir çocukla bakışıyoruz ama bakışmamızın başlarnda bir arkadaşı ayarlym mı bu kızı demiş o da hayır kimseyle çıkmak istemiyorum demiş yani onu sevdiğimide biliyo ona rağmen hep bakıyo ben bakıncada kafasını çeviriyo kişilik olarakta utangaç içine kapanık ama içkisi ve sigarası var ya napmaya çalşyo bu bakışların anlamı ne

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün gelip seninle sevgili olmak isterse hani sevgili istemiyodun de ya da şimdiye kadar neyi bekliyodun bunları ciddi sor o zaman amacının ne olduğunu anlarsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seni sevse senin de sevdiğini bildiği için çoktan seninle çıkmaya başlardı değil mi? o sadece senin onu sevdiğini bildiği için sana bakıyor. senin onu sevmen gururunu okşuyor çünkü. bu yüzden ona bakışını seyrediyor.

0|0
    0|0
    • sanırım haklsn :/ bu cok kırıcı ama gerçek işte kabullenmek istemiyorum

• sen sen ol kimsenin yedek kulübesinde bekleyip durma. bakıyor ediyor diye ümitlenme. tüm ilgini, bakışını kes. yoksa o bakışlarla seni sürekli beklentide tutar. o egosunu tatmin ederken hep sen üzülürsün.

• saol yorumların düşüncelerimi çok değiştirdi tesekkür ederim :/ :)

• seni çemberde tutuyor napack

0|0
    0|0
    • çember derken açsana biraz zaten biraz sapık diyolar

Kızlar Ne Diyor 1

• ya üzülme ama aşkından dolayı bu bakışmaları yanlış yorumluyor da olabilirsin hem erkek milleti eğer isterse ne yapıp edip sana ulaşacaktır sen bir de yakın bir arkadaşının yani çocuğu böyle gören birinin tavsiyesini al daha doğru bir karar olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...