Sizce ne yapmalıyım?

3-4 senelik güzel dostluğumuz gereksiz yere bitmişti. geçen sorumda da bahsetmiştim uzun zamandır okula gitmiyorum ona görürüm canım acır diye ama fotokopi ihtiyacım vardı okula gitmediğim için ve mecbur ondan aldım fotokopileri verebileceğini söyledi ilk başta tereddütlerim vardı gitmekte kararsızdım ama mecburi gittim şu an iyi ki gitmişim diyorum canımdan çok sevdiğim dostumun gözlerinde özlemi gördüm sanki barışmak istiyor ama gurur yapıyor gibime geldi ta ki onların evden ayrılırken söylediği cümleye kadar cümle aynen şu ' sakın benden not aldığını kimseye söyleme sevgilim ve diğer arkadaşım yemin ettirdiler seninle görüşmeyeceğime dair( isim vermeden yazıyorum ) bundan sonra aklıma şu geldi benim dostumun beni unutması için yapmadıkları kalmamıştı bunu da yapmışlar aslında şeytan git hesabını sor bunu onlara ( kavganın sebeblerinden biri de bu iki insan zaten ) ama bir yanım da dostun sana güveniyor ki hala zor durumda kalacağını bile bile görüştü seninle sabret elinde sonunda görecek kimlerin kötü olduğunu diyor. sorum daşu böyle bir durumda sizler ne yapardınız?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir yanın git der bir yanın sa kal kalırsan kaybedersin gideceksin senin yollarına dikenler koyuyorlar ama unutma yürüdüğün yolda dikenler varsa güle yaklaşmışsın demektir.

0|0
    0|0
    • ben dikenlerden korkmuyorum ama dostumun bir gözyaşı için dünyayı yakarım beklemek de bu yüzden mantıklı geliyor onun üzülmesini istemiyorum

• tabi kardeşim dostlar bu hayatta zor bulunuyor dikenlerde korkmuyorum diyorsun o dikenler bir değil kardeşim her bastığında diken batıyor ayağına düşün.

• haklı olabilirsin

Yükleniyor...