Rüyalar mesaj verirler mi?

Genelde rüyalarım karmakarışıktır. Saçma sapan, oradan oraya atlayan rüyalar görürüm.

Ama son zamanlarda hep mantıklı rüyalar görüyorum. Gerçekte olabilme ihtimali olanları.

Mesela şu çok ilginçti: Sevdiğim insanın arkadaşlarının bir bildiği vardı, aralarından bir tanesi bu işin karşılıklı olduğunu söylüyordu.

Cidden de karşılıklı, hissediyorum ama açılan yok. Bir arkadaşıyla konuşacağım...

Geçen gece de sevgili olduğumuzu gördüm. Çok eğleniyorduk...

Sanki hepsi bir mesaj verir gibi geliyor. "Git konuş pişman olmayacaksın." mesajını alıyorum sanki...

Rüyalar mesaj veriyor mu?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Günlük hayatında çeşitli olaylar yaşarsın, bunların bir kısmını analiz edersin. Sen o çocuğun seni sevdiği kısmını analiz etmişsin mesela.

Arkadaşları da bu kişinin seni sevdiği konusunda pot kırdıysa eğer, beynin bunların hepsini çözümleyip mesaj vermiş olabilir. İnsan beyni çok güçlüdür bunu unutma. (:

1|1
    0|0
    • aslında benim söylemek istediğium ama tam olarak anlatamadığmı anlatmışsın :) sağol :)

• Teşekkür ederim, ne demek (:

Erkekler Ne Diyor 4

• Rüyalar mesaj verir ama çok nadir. Çoğu rüya etkisi altında kaldığın şeyleri görmenden oluşur. Mesela sevgilinle konuşmak istiorsun ama kararsızsın. Rüyanda bunu aşıyorsun yani. Bunun gibi etkisi altında kalabiliyorsun yaşadığın hayatın.

1|0
    0|0
  • uyku küçük ölümse , uykuda gördüklerinde yaşayacağın küçük şeyler olabilir.

1|0
    0|0
  • Rüya'lar gelecek ile ilgili mesaj'lar verir..Ve bunu annem'in rüya'larında çok sık yaşarız..

0|0
    0|0
  • o ruya bana istedigim mesaji verse keske of ulen :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sanmıyorum ben rüya tabirlerine inanmıyorum.Ben rüyalarımı filitre olarak görüyorum veya hayal gücümün gecede uyurkende halen çalıştığının göstergesi.

0|0
    0|0
  • Evet doğruluk payı vardır

0|0
    0|0
  • bazen veriyorlar evet

0|0
    0|0
  • rüyalar habercidir şeytandan gelende var akıl üstüne yürütüğünde var rahmanide var rahmani sabah ezanından sonra olan yani allahtan geliyo ve iyibişey çıkıyo şeytandan gele kötü diyeride zaten hayel üzerine.

0|0
    0|0
  • Bazen mesaj veriyor ama rüyalar bazen tersi olur diyolar ama sen yinede git bi konuş şansını denemelisin

0|0
    0|0
  • rüyalar mesaj verir bu bir gerçek

0|0
    0|0
  • evet bazı ruyalar mesaj verıcıdır artık okadar cok ıstersınkı ruyana gırer

0|0
    0|0
  • benim bildiğim rüya içinde uyanıyosan bu rüyalarda mesaj vamış

0|0
    0|0
  • bi dahakine kıçımı örtmem gerektiğinden başka bi mesaj alamıyorum.

1|0
    0|0
    • Kıçımı örtmezsem rüyamda mutlaka kar yağdığını görüyorum. :(

Yükleniyor...