Öğrencilik hayatının en çekici tarafı ne ?

• Her şeyi her an yeni yeni öğreniyor olmak
    21% (4)7% (2)12% (6)Oy Ver
  • Hiçbir şeyden sorumlu olmamak
    26% (5)43% (13)37% (18)Oy Ver
  • Arkadaşlıklar
    16% (3)30% (9)24% (12)Oy Ver
  • Gençlik saadeti
    26% (5)13% (4)18% (9)Oy Ver
  • Diğer ( Belirtiniz)
    11% (2)7% (2)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22|22

En İyi Kız Görüşü

• Öğrencilik güzel iş.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 21

• Hayatımızın her anında bir şeyleri yeni yeni öğreniriz, o yüzden yeni bir heyecan değil bence. :)

Hiçbir şeyden sorumlu değiliz diye de bir şey yok.Sınavlardan, derslerden, yurt kirasını yatırmaktan, ödevlerden sorumluyuz.

Arkadaşlıklar da her zaman 10 numara olmuyor.Lisede daha güzel arkadaşlıklar oluyor.Hem de herkes arkadaşlık kuramayabilir.Herkes için geçerli değil bu.Üniversitede arkadaşlık diye bir şey yok gerçek anlamda.Hiç bir kimsenin bir sözüne de güvenim kalmadı.

Öğrenci olan herkes genç diye de bir şey yok.O yüzden gençlik saadeti diye bir şey de herkes için geçerli olamaz :)

Bence öğrenciliğin güzel yanı otobüslerde indirimli seyahat ediyor olmak.Yurtta suyu elektiriği ne kadar harcarsan harca bundan sorumlu olmamak, yurt kirasının her ay aynı kalıyor olması..

0|1
    0|0
  • sorumsuzluk ve geleceğini şekillendirebilme imkanı

0|2
    0|0
  • özgürlük ve sorumsuzluk

0|1
    0|1
  • Kendime göre yorumluyorum,

Her şeyi her an yeni yeni öğrenmek ( hiç birşey öğrendiğim yok )

Hiçbirşeyden sorumlu olmamak( ben herşeyden sorumluyum valla bu yaşımda sorumluluktan gebericem)

Arkadaşlıklar( arkadaşlık yalan bu devirde inanmıyorum)

cevabım (d)- gençlik saadeti(yaşlanmak istemiyorum)

0|1
    0|0
  • arkadaş ortamı

0|1
    0|0
  • B şıkkı dedim.

0|1
    0|0
  • Özgürlük... Tabii şehir dışında okuyanlar için :)

0|1
    0|0
  • Köyden inmek şehire (ben değil ama bir çoğu öyle)

0|1
    0|0
  • Canım istemezse evden çıkmazsın, moralinmi bozuk derdi sallarsın, öğrenciyim diyip indirimi kapat haftasonu kopmaya para ayırırsın bazen hesapsızca para harcarsın :) bu böyle gider öğrencilil büyül rahatlıktır

1|2
    0|0
  • her şeyin sorumluluğunun senin üzerinde olması istediğini istediğin saatte ve yerde yapabilmen. özgürlük bir nevi.

0|1
    0|0
  • İndirimler, kafan rahat bir şeye bağlı değilsin büyük sorumluluğun yok.

0|1
    0|0
  • arkadaşlıklar yeni ortam öyle

0|1
    0|0
  • sınırsız düşünebilme özgürlüğü

0|2
    0|1
  • şuursuca para harcamak arkadaslarınlar vakit gecirmek . ah su vizelerde olmasa :)

0|1
    0|0
  • Her şeyi her an yeni yeni öğreniyor olmak

0|1
    0|0
  • Tek dert desler

0|1
    0|0
  • düşünmeden para harcamak

0|1
    0|0
  • Dersler ve arkadaşlıklar , C .

0|1
    0|0
  • baba parası yemek ^^

0|1
    0|1
  • özgürlk,arkdşlıklar,ortam ( tüm gençlerin bir arada toplanması ) :)

.

0|1
    0|1
  • Gençlik saadeti.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• ne çekicisi ya herkes kampusistan dizisini izleyip üni hayatını zevk sefa hayatı zannetti hiç alakası yok ancak rezillik sıkıntı psikolojik bunalıma girdim.

0|2
    0|0
  • Öğrenciliğin en çekici kısmı üniversitededir. Ayrı evdesin karısanın yok vize dönemleri dışında kendini kasmaya gerek yok saat geç olmus eve gideyim derdi yok bir gün kendı evındesın bir gün baska arkadasının o ortam senın bu ortam benim hatunların en bol olduğu zaman yakışıklıysan kızlar zaten peşinden ayrılmıyor aile baskısı yok arkadaşlığın en güzel evresi.

0|1
    0|1
  • mezun bir bakış açısı :D

abi iş güç kovalama derdınız yok okuldan yenı muzun sanız ve iş tecrübeniz yoksa acı gerçeklerle yuzlesme zamanı gelmıyor ogrencıyken her anı dolu dolu yasamak lazım :D mezun olunca sabah erken saatler ıs guc br suru mevzu

0|1
    0|0
  • sorumluluk olmaması güzel ama arkadaşlıklar uğruna seneyi uzatmak sadece aptallıktır.

0|1
    0|0
  • net en çekici kısmı; neredeyse hiç sorumluluğunun olmayışıdır. dersleri sorarsan onlar sana kalmış geçersin kalırsın. iş hayatına atılmadan önce tadını çıkaracağın yıllara denk gelmesi de güzelleştiriyor öğrenciliği.

0|1
    0|0
  • arkadaşlıklar

0|1
    0|0
  • Doyasıya gezebilmek hayat sırtına yükleri bindirmeden,cebinde pek para olmasa da gezebilmek. Para olduğu zaman enerji kalmıyo insanda

0|1
    0|0
  • arkadaş çevresindeki karşı cinsler :)

0|1
    0|0
  • Her yerin uyuşana kadar uyuyabilirsin :D Bol bol gezebilirsin,sorumluluk yok,karışan yok.Öğrenciliğin tek kötü tarafı sıçtın mavisini görmek :(

0|1
    0|0
  • az cebın de paran varsa hayat sna guzel yoksa tın yanı..

0|1
    0|0
  • kumaş pantolonun altına spor ayakkabı giyebilmek :)

0|1
    0|0
  • oral seks grup seks harcore teen young kisaca bzarres amk :)))

0|2
    0|0
  • derdinin tasanın işinin olmaması :)

0|1
    0|1
  • aile baskısının olmaması

0|1
    0|0
  • lanet olsun o ögrencilik hayatına

0|1
    0|0
  • Çalışmamak tabiki.

0|1
    0|0
  • kızlı erkekli sohbetler falan

0|1
    0|0
  • Sabaha kadar oyun oynamak film izlemek yarını düşünmemek karı kız tavlamak :-) ego savaşları

0|1
    0|0
  • Öğrencilik öyle güzel bir şey ki 28 yaşındayım hala öğrenciyim

0|1
    0|0
  • özgürce sevişebilmek

0|1
    0|0
  • yok biraderim hiç bir çekici yanı

0|1
    0|0
  • Yalnız yaşamak. (hala yalnızım)

Ekonomini kendin belirlemek. Para harcamak. (hala harcıyorum)

Gecenin bi' saati eve gelmek, gelmemek. (hala...)

Evde at koşturmak (hala...)

İstediğin zaman okula gitmemek. (bizden geçti artık)

Yolunu çizip o dal üzerinde bilgilerini pekiştirmek. (öyle olmuştu, memnunum)

Şıklardan yola çıkarsak...

Yeni öğrendiğini sandığın şeylerin önemini sonradan görüyorsun. Doalyısıyla öğrenciyken değil iş hayatnıdakeyken bunun heyecanını tadıyorsun.

Sorumsuzluk kesinlikle değil. Ben ev ekonomisini çok uzun yıllardır yönetiyordum ama tamamen yalnız yaşamaya başlayınca hakikaten tek elime aldım her şeyi ve daha bi' özgür hissettim kendimi.

Arkadaşlıklar... Eh işte.. Yalnız yaşamama rağmen, 5 sene boyunca evimin nerde olduğunu bilmeyen arkadaşlarım vardı. Misafir falan pek sevmiyorum ben.

Gençlik saadeti işte zamansız yaşamak. Bu iyi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...