Ayaklarınız yere basıyor mu?

Size hiç uçtuğunuzu söylediler mi, ya da aklınızın bir karış havada olduğunu? Belki de çok katı olduğunuzu biraz uçmanız gerektiğini söylüyorlardır.

Peki siz kendinizi nasıl görüyorsunuz? Verdiğiniz kararlar, yaptığınız seçimler isabetli mi? Yoksa hedef tahtasını göremiyor musunuz bile?

Teşekkürler.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ah şu yalnızlığım olmasa var ya!

Ne hedefler koyup, ne kararlar alıp vazgeçiyorum bir bilsen...

Bambaşka bir ben, bambaşka bir hayat yaşıyor olurdum eminim, yalnızlığım sürekli ayağıma dolanmıyor, beni güçsüz bırakmıyor olsa...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yaşadım hepsini. Uçtuğum da oldu, katılaştığım da, yumuşadığım da. Ama hepsi boş. Önemli olan hayâllerine kavuşabilmek, en büyük hayâlini gerçek yapabilmek en çoğundan. Beklediğimiz var çok şükür, gelince inşallah her şey daha başka, daha güzel olacak.

2|0
    0|0
  • Noldu aşık mı oldun:)

1|0
    0|0
    • Sorudan bunu mu çıkardın? :) Sadece başlığı okudun değil mi? İtiraf et :)

• Benim dışımda kalan konular olabiliyo :)

• Peki, öyle olsun bakalım :)

• öyle birşey hiç olmadı ama kartallara özendiğim oluyor binanın çatısına çıkıp onlar gibi uçabilirmiyim diye deneme yapacağım belkide olabilir...

1|0
    0|0
  • Hayal gücü sınırlı kişiler bana uçtuğumu söyleyebilirler bu onların sorunu

1|0
    0|0
  • bazılarının hayal bile edemeyeceğini hayal ederim ya olursa :)

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir ama bu günler sanırım pek değmiyor

link

1|0
    0|0
  • Ben pilotum

1|0
    0|0
  • eskiden soylerlerdi simdi cok mantikli takiliyorum ama bana sorarsan eskisi daha iyiydi bee

1|0
    0|0
  • Her zaman ileriyi görürüm ve 2 adım sonrasını hesaplarım. Şu ana kadarda yanılmadım

1|0
    0|0
  • " Belki de çok katı olduğunuzu biraz uçmanız gerektiğini söylüyorlardır."

Çok mantıklıymışım, çok realistmişim, çok katımışım, çok duvarlarım varmış, çok duygusuzmuşum, çok odunmuşum, çokmuşum... çok... çok...

Bunları yazarken, aklıma peder geldi. Ben " Ben yaşıtlarımla anlaşamıyorum biliyorsun, ufak geliyorlar bana. E mecburen onların yanında 'şımarmam' gerekiyor ki aynı seviyede olalım." dedim.

Bana "Oğlum sen 3. yaşındayken de arkadaşlarınla oynarken bana gelip 'baba bunlar daha çocuk ya' diye ağlıyordun" dedi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sanırım hiç basmıyor genelde aklın bir karış havada derler :) Seçimlerim ve aldığım kararlar hep doğrudur ama ... Aklım havada da olsa Allah saf kuluna yardım ediyor sanırım :)

1|0
    0|0
  • evett 37 numara ayakkabılarımla hemde.şaka bir yana canım.yani boş değilim

1|0
    0|0
  • Aklım bir karış havadadır aslında ama ayaklarımın yere bastığını hissettiğim anlarım vardır.

Özellikle karar alma anlarımda.

5*

1|0
    0|0
  • hayallerimi normal bulmayan arkadaşlar var, -ki henüz yeryüzüne ayak basabilmiş değilim zaten. ayak basmayı başardığım an ortada hedef tahtası katliamı yapmayı umuyorum.

1|0
    0|0
  • Güzel soru...aşktan basmadı ayaklarım yere. uçtum sonra bir çakıldım ki sroma gitsin :))))

1|0
    0|0
  • Isabetlidir , ne uçuyorum ne de aklım bir karış havada :\

1|0
    0|0
  • Basıyor.

1|0
    0|0
  • Şimdi ben ne desem doğru olmaz. Etrafımdakilerden duyduğum kadarıyla baya bir basıyor.

1|0
    1|0
Yükleniyor...