10 Kasım olduğunun bu gün kaç kişi farkında ?

Herkez yok derbi yok yarın iş var derdinde facede burda . Kaç kişi bu gün 10 kasım olduğunun farkında ben bu gün anıtkabire gidemedim diye içim kan ağlıyor ... Peki sizin ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Burda ki çoğu insan boş teneke kardeşim. Sadece ses geliyor ondan hepsi bu. Öğlen bende sordum buna benzer bir soru sadece 4 cevap geldi. Koca sayfa da bu günlerin mimarı sadece 4 kişiyi ilgilendiriyor. Ne kadar nankörce ama gerçek maalesef. Ama özellikle cinsellik içerikli bir paylaşım olsun sayfa nerdeyse orda. Acayip rezil bir durum ama ne yapacaksin. Nankörlügün ilacı ya da tedavisi yok maalesef...

2|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Anıtkabire gidemesemde kalbim orada içim kan ağlıyor içimdeki sevgi o kadar fazla ki acısıda o kadar çok oluyor yarın simsiyah giyineceğim aynı içim gibi

0|0
    0|0
  • evet aynen herkez derbiyi düşünüyor atatürk takımlardan daha üstün

1|1
    0|2
  • Ben farkındayım , saygı duruşumuda yaptım .

1|2
    0|4
    • Yazıklar olsun lan size , Maç daha önemli Atamızdan?!

Birde utanmadan eksiliyorlar , leşler :\

• +'ladım puppy

• Bende sana katılıyorum kalbinen bu gün sınavım olduğu için çalıştım gidemedim Ankara'ya ama aklım ve yüreğim ordaydı :/

• yıllardır 10 Kasımda Anıtkabire giderim bu yıl gidememenin burukluğu çok acı veriyor gerçekten.

0|1
    0|2
    • Bende aynı durumdayım yarın çok önemli bir sınavım var gidemedim Ankara'ya :(

• ben de o yok işte ne mutlu türküm diyene deyip türklüğü yüceltmem birde allaha şükür deme istersen allah katında her millet aynıdır cahilsin

• o bayrak evet 250.000 şehidinde kanı var ve onların aileleride Atatürk'ün yanında cumhuriyeti kurdu sende bunu unutma. Ne mutlu türküm herkez diyemez içinde vatan sevgisi olması gerekir Allah katında da hepimiz eşitiz bunu hiç bir şey değiştirmez. Günahlarımızda sevaplarımızda aynı şekilde ödüllendirilecek veya cezalandırılacak ama o benimle Allah arasında olucak sana kimseye laf söylemek düşmez. Az biraz oku ama sadece beyin yıkayan hocaların kitaplarını değil...

Erkekler Ne Diyor 5

• ben anıtkabire 15 daka uzakta oturduğum halde ömrümde 1 kere gittim o da hoca zorladı :D evet bugün 10 kasım ama benim için bir anlam ifade etmiyo

0|1
    2|3
    • fotoğraf ne alaka peki

• senin vicdanına kalmış.biraz daha oku araştır diyorum sadece,analarının sırp olduğunu gururla söyleyen adamlar benim atam diyorsan ne diyebilirim.ne mutlu Türküm diyene diyorum ben Allaha şükür.

• Türk milleti tek bir kökenden oluşmaz bu topraklarda lazıda , aleviside , ermeniside , kürtüde , rumuda yaşıyor bunu asla unutmamak gerekiyor bu ülke hepimizin NE MUTLU TÜRKÜM diyenlerin...

• benim için özel bir anlamı yok 10 kasımın sadece evde tatil yaptığım dinlendiğim bir gündü benim için :) : ) :)

0|0
    1|2
  • Ben sabahın 8 inde Anıtkabir de idim

2|1
    0|2
  • yılın 11.ayının 10.günü

0|1
    1|2
  • yok artk 10 kasımı kim unutabilr?

1|0
    0|2
    • Unutulmaz ama nasıl unutulmadığı önemli hocam yukarda yazanlara baksana tatil günleri diyiyorlar ...

Yükleniyor...