Dersaneden kaydımı aldıracağım ücretin bir kısmını önden ödedik fakat az bı kısmı kaldı kaydımı iptal ettırcem

dershaneye başlayalı bır buçuk ıkı ay oldu şimdi ben dersaneye 1800 e kayıt oldum 1.100 tlsıını onden verdik kalanını taksitle 100 100 veriyoduk ben dersaneden kaydımı iptal ettircem şimdi önden verdiğim paranın bır kısmını alma ihtimalim var mısıkıntı olurmu bana bir dersahenın kıtaplarını konu anlatımlı kıtaplarını verdıler hadi ordan kesseler 250 tlsini geriye kalanını geri alabilmem mümkünmü sizce sıkıntı olurmu sizin fikirleriniz nedir. dersaneye gıtmıycem faydası olmuyor çünkü o yüzden kaydımı aldırcam paramı gerı alabılırmıyım ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır hatta sözleşme iptali için para vermen gerek

0|0
    0|0
    • İŞ KANUNU gereği kurumlar sadece verdikleri hizmet kadar ücret alabilirler. Daha fazlasını talep ediyorlarsa bu kanuni değildir. Bu durumdan kimsenin haberi olmadığı için herkes ne koparabilirse onu alıyor.

Dershanenizin muhasebesine gidiniz.Dershanelerde ücretlendirmenin ders saati ücretine göre olduğunu, sizin kaç saat girdiniz ise o kadar ücreti ödemeniz gerektiğini, kalan paranızın ise iade edilmesini talep ediniz.

Ödemek istemezlerse bu durumu YAZILI olarak size bildirmelerini talep edi

• madem bakıyorsun niye soruyorsun ? ben iptal ettirdim hiç gitmediğm halde çok para verdim sırf iptali için , arkadaşım kursa yazılmıştı ne kadar para döktü paçayı kurtaramadı

• kak bok muhasebeyı aradım az önce gelin sözleşmeyı iptal ettirelım dedi adamlar anlayışlı çktı :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...