Canım sıkıldı, cevaplayın bakim :))))

Düşünün ki evlendiniz ve bir kızınız oldu, herşey çok güzel gidiyor, çok mutlusunuz ve kızını çok ama çok seviyorsunuz. Ama 10 yıl sonra bir gerçek ortaya çıkıyor, meğer hastahanede bebekler karışmış ve sizin şimdiye kadar kızım dediğiniz çocuk aslında sizin çocuğunuz değilmiş. Ne yapardınız? Gerçek kızınızımı isterdiniz yoksa şimdiye kadar kızım dediğiniz ama aslında sizin kızınız olmayan kızı mı isterdiniz?

Başıma felan geldiği için sormuyorum, canım sıkıldı ondan :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım dediğim çocugun gözünden bakarım.

Eee bu babası olarak beni benimsedi, e bende çok seviyorum bunu. Tamam gerçek olanı da araştırırım ama sadece öğrenmek adına. Ama yetiştirip büyüttüğüm sevgi beslediğim kızıma da yüz çevirmem, normal sürdürürüm herşeyi.

Böyle düşünüyorum çünkü şu açısı var, bu çocuk bir aileye alışmış, bir anda başka aileye gitse kabullenmez, hayatta kabullenmez. Psikoloji dağılır ha olgun bir yaşa gelir işte anca o zaman söylerim ve belirtirim herşeyi.

4-5 yaş olsa hadi neyse, 10 yaş artık bazı şeyler oturmuş.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim kızımın asıl ailesiyle tanışırdım ilk önce onlarla konuşurdum bu durumu ama şu ana kadar kendimden bile sakındığım kızımdan vaz geçmezdim ama kendi kızımıda unutmazdım anlıya bilecekleri yaşa gelesiye kadar onlara söylememe taraftarı olurdum ama kendi kızımında yanında olurdum ...

0|0
    0|0
  • yine severim kızımı

1|0
    0|0
  • kendi büyüttüğüm çocukla devam ederim hayata ama kendi kanımdan olan çoğuğumuda düşünmeden edemem tabi :) :) :)

0|0
    0|0
  • Keyfim yerinde kahvemi yudumlarken içime sıkıntı bastı

vermem ben kızımı kimselere

0|0
    0|0
  • Of ki ne of Allah düşman başına vermeye..

0|0
    0|0
  • sen çok film izlemişsin bacı.. dışarı çık oksijen al dışarda hayat var ;)

0|0
    0|0
  • Mümkünse senin canın sıkılmasın :)

0|0
    0|0
  • çık dolaş biraz hava al

1|0
    0|0
  • böyle bişey olmuycağı için sorun yok :D

0|0
    0|0
  • kendine alıştırmak zor sendeki sende ondaki onda kalsın sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • valla yazicak bisey bulamadim kalk o pc nin basindan

0|0
    0|0
  • ıkısıde bende kalsın

0|0
    0|0
  • Tövbe est :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendi kızımı ararım

bu karışıklıkta ihmali olan kimse burnundan fitil fitil getirene kadar uğraşırım

hastaneyi o zamanki yetkiliyi ve görevli personeli dava ederim

kendi kızımı alırım bu büyüttüğüm çocuktan nefret ettiğim ya da onu istemediğim anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • düşünmek bile ıstemıyorum:)ikisinide isterdim.ıkısınıde bırakamzdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...