Bayanların orduda görev yapmasını nasıl karşılıyorsunuz

bayan subaylar astsubaylar var tskda karşılaştınızmı hiç ya da tanıdığınız varmı.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• var ne sormak istiorsun ailemde subay uzman çavuşlar var bende olmak için uğraşıyorum

0|0
    0|0
    • bayanlar için zorlukları var mımerak ettim.

• bayanlar için zorluk yokki hani nasıl desem dağa çıkarmayorlar zaten şimdi kadın subaylar askerlik şubelerinde ya askeri birliklerin başında oluuyorlar ama yeni kanunla askerlik subesindeki subayları sivil memur v yapacaklarmış sanırsam ya da geri birliklere çekeceklermiş

Erkekler Ne Diyor 9

• Dünyanın pek çok büyük ve yapısal ordusunda bayanların katkısı azınacak değerde değildir. Şahsen benim düşüncem ordumuzda ki kadın subay ve astsubayların daha da artması yönündedir..

0|0
    0|0
  • link

Bence erkek bayan fark etmez. Yetenekli her bireye ihtiyaç var orduda. Hem bir bayanın bakış açısına ihtiyaç oluyor bazı konularda.

0|0
    0|0
  • asker olarak değilde diğer türlü olabilir askerlere ihtiyacımız var neticede orduya erkek gücü lazım :) :) :)

0|0
    0|0
  • Kisisel bakimlarda denetleme yapmasinlarda sorun degil calisabilirler

0|0
    0|0
  • çalışmak istiyorsa çalışabilir ama esir düştüğünde neler yapılacağını aklın ermez ..

0|0
    0|0
  • bir üsteğmenimiz vardı

g*tümüzün korkusundan bakamazdık bile

0|0
    0|0
    • neden çokmu sert oluyorlar nasıl davranıyolar askere

• yok. aksine normal insanlarla farkı yoktu

ama biz kafamızı kaldırıp bakmaya başladıktan 10 sn sonra vücudumuzda fizyolojik

değişiklik oldugu için pek bakmazdık :D

• bayan polis ya da askerlerden hazzetmiyorum.

0|0
    0|0
  • evet var bir yuzbası yakısıyor ayrı bir havaları var

0|0
    0|0
  • çok saçma hiç iyi karşılamıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Orduda olmaları şart değildi diyorum netice olarak yıpratıcı bir meslek

0|0
    0|0