Minyon kızlara ne gözle bakarsınız, her yerde yatakta iyidir muhabbeti var

155 boyuyla minyon kategorisine giren bir kızım ama çocuk gibi bir yüzüm yok. Şöyle bir kamuoyu yoklaması yaptım nette sevmeyen de çok seven de ama hep cinsellik açısından düşünülmüş. Ben fiziği düzgün güzel minyon bir kızım şimdi bu tarz bir kız görseniz ya da öyle birinden hoşlansanız ne düşünürsünüz?

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• yatakta iyi olması onun fiziğinden önce partnerine bağlıdır...pozisyon zenginliği asıl uzun boylu kadınla yapılır zaten kısa boylu bir kızla şahsım adıma yapılacak şeyler evladı gibi dolaştırmaktır başka ne yapılır yani yanımda ufak tefek biri kız arkadaş gbi bakamam içimdeki çocuk hasretini sonlandırır..

0|0
    0|0
    • sen çok uzun boylusun galiba

• zaten senin de niyetin yok çocuk hasretini sonlandırmamak açısından :P

• hayallerimi yıktın halbuki neyse :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsellik açısından malum bir söz vardır. Kadının uzunu sokakta, kısası yatakta iyi olur diye. Cinsel açıdan bakan böyle düşünür elbette.

Ancak; bir kadının en önemli özelliği değildir, fiziksel ölçüler. Eğer fiziğe bağlarsanız olayı siz kadınlar zaten kadını cinsel meta haline getirirsiniz.

Bazen bir bakış, bir gülüş, bir eda,naz işve aklını başından alıverir erkeğin. Bazen aklı başında oturaklı zeki bir kadın alır aklımızı başımızdan.

Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • minyon kızları ben de severim yatak muhabbetide doğru :))

0|0
    0|0
    • ama ya kız diyelim sana göre seksi değil o zaman da mı yatakta iyidir dersin ya da sana çekici gelir

• yatak ayrı çekicilik ayrıdır sonuçta angelina julia ile de yatsan aynı zevki verir sana çirkin bir kızla da yatsan aynı zevki verir sana çünkü angelinada olan çirkin kızda da var tek fark bakım kalça vs yatakta güzelliğe falan dikkat etmezsin boyu kısa olan kız daha fazla tatmin eder

• minyon tipli kızlar için şu söylenir.al kızı kucağına oda oda gezdir.genelde cinsellik yorumları yapıldığı doğrudur.

0|0
    0|0
  • minyon kızları ben de severim. eğer beli inceyse beni acayip etkiler. ve evet yatakta da çok iyidir, pozisyon zenginliği yaşatır :)) şanslısın.

0|0
    0|0
    • soru içinde soru olcak ama ince belin olayı ne :) yani genelde erkekler bundan etkileniyor estetik durduğu için mi yoksa başka bişey mi

• evet o yüzden sordum zaten

• bence oldukça seksi ve tahrik edici bir bayansın :) keşke tanışıyor olsak :)

• benim kız arkadaşlarım hep minyon tipli olmuşlardır. ben iri yarı bayanları beğenmiyorum bana itici geliyor öyle bir kızdan hoşlansam veya sevsem bir sorun olmaz yani

0|0
    0|0
  • yazık olacak kıza derdim :D

0|0
    0|0
  • ferihaaaa derdim

0|0
    0|0
  • Eğer kendine bakıyorsa taşa bak derdim heralde.

0|0
    0|0
  • minyon ve balıketli kızları severim. sen balıketlimisin

0|0
    0|0
  • hakkaten yatakta iyi misin sence :D

0|0
    0|0
  • Minyon kızlara sempati duyulmasının nedeni, genelinin yüzü güzeldir. ondan. zaten yüzü de çirkin olursa yani bence bir çekiciliği olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...