Sevgilinizin çok para harcamasınımı istersiniz yok fazla harcamamasınımı istersiniz (KIZLAR YARDIM)

Arkadaşlar Şu an 2 haftadır çıktıgım birisi var ve çok kararsızım bazı mekanlara gittiğimizde çok para harcamam yani para konusunda cömert olmammı yoksa biraz tutumlu olmammı hoşuna gider veya sizin açınızdan nasıl davranılmasını istersiniz

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlkinde sen ısmarlarsın sonra dersin alman usülu yapalım ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 1 sene 4 aydır aynı sevgilim. hep cömertti. ve biraz fazla abartıyor. ne zaman buluşsak bütün gün yedirdiği içirdiği yetmiyor hediye aldıgı yetmiyor benim alışverişlermi bile kendisi yapmak istiyor ne ihtiyacın varsa söyle aşkım sen öğrencisin para harcama herşeyini alırım diyor tabi ki hiç birşey aldırtmıyorum ama şu aralar bana baya pahalı bir cep telefonu almaya takmış kafasını iki tane alcakmş hem de ikimiz de aynı telefonu kullanmalıymışız. cömert olması güzel hoşuma gidiyor full bana harcama yapmak istemesi ama içten içten rahatsız da oluyorum o yuzden benimki gibi abartma cömertliği. şahsen ilgisi hoşuma gitse de harcamalarından rahatsız oluyorum. söylüyorum da herşeyi ödeme adama gömlek alcam hediye olarak, sen seç ben öderim hediyemin parasını diyor -_-

1|0
    0|1
  • abartmaman şartıyla cömert ol

0|0
    0|1
  • Elin açık ol herzaman ama kendınıde kullandırtma tabı dozunda.

0|2
    0|1
  • Para sacan tiplerden de olma ama her kiz yaninda guvenebilecegi erkek ister en azindan mekanda ona bir sey odetme arada suprizler yap yeter

0|0
    0|1
  • Cömert ol bence :)

0|0
    0|1
  • :)) tutumlu olmalısın öyle cok savurgan biriyle sevgili olmak aklımın ucundan gecmez

0|0
    0|1
  • cömert tabi erkeğin statüsünü para belirler bir yerde

0|0
    1|2
  • çok cömertleri sevmemm ben

0|0
    0|1
  • ayarında davranman yeterli :)

0|0
    0|1
  • Her zaman değilde arada bir cömert ol.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• çok harcasın ihtiyacı olduğu zman ama genellikle hep ihtiyacı yok bir şeyi yok ama yine de çok fazla harcama yapıyr bir de bu zaten israftır ve israfta günahtır

0|0
    0|0
  • cömert ol ama abartma bilader elini sıkı alıştrma kızlar eli sıkı kızları sevmezler

0|0
    0|0
  • ödicek gibi yap ama ödeme ,bırak o ödesin

0|0
    0|0
  • çok para yedirme.. Kadınlar banka gibidir, para yedirdikçe daha fazlasını ister..

0|0
    0|0
Yükleniyor...