Kızının Abla/Kız Kardeş ve Giyim hakkında

Diyelim ki bir gün kızınız ablanız/kız kardeşiniz size ziyarete geldi, bir baktınız ÇARÇAF a girmiş, sorunca da eşim zorla giydirdi dese ne tepki verirsiniz? Lütfen hakaret etmeyin bu yaşanmış bir olay.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu kadın halimle adamı çeker derim ki biz kızımıza güveniyoruz, sen git içindeki sapığı temizle de öyle gel. sen kadınları bir seks aracı görüyorsun demek git psikolog tedavi gör de gel.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kapansaydı bir şey demezdim (kendi isteğiyle) ama çarşaftan pek hoşlanmıyorum. Hele eşinin zorlamasıyla...Adamın katili olurdum bence. Böyle şeyler duydukça erkeklerden tiksiniyorum. Boşansın imkanı varsa. Kendi iyiliği için, hatta kızı falan varsa onun iyiliği için, adam kıza da hayatı zindan eder. BU İNSANLAR BAŞKALARINI BÖYLE ŞEYLERE NASIL ZORLUYOR ANLAYAMIYORUM :(

0|1
    0|0
  • Eşi artık eşi olmaz, kızıma da iki çift lafım olur tabii

0|1
    0|0
  • Her ikiisylede oturu durumu öğrenırıdim.

sonuçda onlar bir aile ve geçincek olan onlar, kızım açısındanda bır sakınca yoksa

ben karışmazdım kendı hayatları.

0|1
    0|0
  • Ben üzülürdüm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim adım Kubilay... Menemen olayını bilenler nasıl bir yetişme tarzım olduğunu anlarlar.Siktrederim ve bir daha muhatap olmam.İnsanlara saygı gösteririm fakat benim ailemden bir insan bunu yapıyorsa yetişme tarzımıza nankörlük etmiş demektir.

0|1
    0|0
  • Öyle bir şey olmaz, olsa bile bir daha nah gider o herifin yanına.

0|1
    0|0
  • "Çarşaf"

Benim kardeşim öyle birisi ile zaten evlenmezdi ki, muhafazakar bir aile değiliz. Varsayımını bile yapamam

0|1
    0|0
  • içinden geldiği gibi giyin kaçıncı yüzyıdlayız eşin ne karışıyo derim :)

0|1
    0|0
  • anlayışla karşılarım .ablam evlendi ise ondan eşi sorumludur .kapanmak kötü değildir .

0|0
    0|0
  • olur ne olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...