6 ya da 7 sene anne sütü içmişim.

6-7 sene şaka değil valla annem söyledi . 1 yaşıma gelmeden kocaman şeftaliyi kemirip yiyomuşum . Şu an 18 yaşındayım 1.71 boyum var neden kısa kaldım ben anne sütünü fazla içenler genelde uzun oluyor. Ağırlık filanda çalışmıyorum basketbol koşu futbol kickboks gibi kurslara gidiyorum aktifim o konuda. Bir anda uzama görebilir miyim mesela 1 hafta içinde 10 cm gibi bişey olabilir mi ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi anne sütü belli bir yaşa kadar iyi ve sağlıklıdır. Fakat belli bir yaştan sonra anne sütünün besleyiciliği ve vitamini kalmaz. Buda en fazla 2 yaşına kadardır. Yani anne sütü 2 yaşından sonra pek bir fayda sağlamaz. Ha emziren emzirir bu da anneye bağlıdır. (çocuk ve anne teması için).

Ayrıca uzun boylu olmak genetiktir. Mesela anne ve babanız belli bir boyun altında ise 1.80 olmanızı beklememelisiniz. Zaten bir erkek 21-22 yaşına kadar uzar. 18 yaşındaysanız, yukardaki yaş aralığını düzeltmenizi öneririm. Türk halkı ortalamasına göre pekte kısa sayılmazsınız. Tom Cruise bile 1.70 yani ondanda uzunsunuz. 10 cm mucize gibi olur fakat anca 2 en fazla 3 cm fazlası olmaz sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 18 yaşındasın erkeklede bu daha devam eder bol bol soğuk süt iç basketbol oyna daha devam eder boy uzaman ayrıca anne sütüyle de pek alakası yok genetikte etki ediyor

0|0
    0|0
  • boşa ümitlenme bu yaştan sonra bişey olmaz ayrıca boyun kısa değil

0|0
    0|0
  • 6-7 sene nasıl oluyor ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 haftada 10 cm uzaman imkansız.

0|0
    0|0
    • Benim 1.90 boya yakın olmam lazım ama 1.71de kaldım bir anda uzama göremez miyim ?

• hayır olmaz ben 1 yılda 2 cm uzadım gunde 1 litre süt içmeme ve voleybol oynamama rağmen 1 haftada 10 cm uzamak olmaz ı ıhh

• annen baban kaç cm

0|0
    0|0
    • 3 abim var 1.80 boylarında . Annem 1.60 Babam 1.70 filan

• atarsın sende o zamana abinler uzunmuş

• 2 senen daha var uzamak için ama bir haftada olmaz o iş

0|0
    0|0
  • erkek kardeşim ilkokuldan gelip meme emerdi...:Dşaka değil ha ilkokul önlüğünü çıkarmadan...

0|0
    0|0
  • bazen geç uzaman görülebilir ama 190 gibi olman mümkün değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...