Kendinizi kandırdığınız oldu mu?

birini sevdiğiniz halde kendinizi sevmediğinize inandırmaya çalıştığınız oldu mu ? ve bunun doğrultusunda o kişiye karşı nasıl davrandınız ? bu kişi 3 sene çıktığınız eski sevgiliniz ve hala aynı ortamdasınız konuşuyorsunuz da..

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• bak kardeşim bundan 1 sene önce biri vardı..beni kahve içmeye gezmeye çağırırdı..ben o çocuğa aşıktım...bana bi gece mesaj attı sana bir soru soracam iyi düşün diye..ve dediki benimle ciddi ilşki düşünürmüsün ddi...bense kalakaldım .acele etmek istemedim zaman istedim..tanımıyorum dedim.aşık olduğum halde...ama çocuk benle hiç ciddi düşünmemiş...şimdi gitti ...kurtuldum ..onu hergün görüyordum..gecelerce ağladım ...ama şimdi gitti kurtuldum ..aynı ortamdaydık biliyorum çok zor ..ama geçti gittii ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kızlara has bi durum olsa gerek daha çok duygusallık ön planda olduğu için seven erkek her şekilde belli eder tutamaz kendini ben yaşamadım yaşmayıda istemem sevdiğim beni sevdiği sürece hiç bir problem yok olmasında :)

0|0
    0|0
  • evet sevdiğim halde sevmemem gerektiğini bildiğim biri için uğraştım. ne yaptım mesela. Oturup bu kızla neden olmaz diye maddeler çıkardım. olumsuz maddeler. öyle bir ayarladım ki, olumsuzlar olumlu kısımları aştı. ve ben sevmeyi bıraktım. başardım yani:)

0|0
    0|0
  • evet oldu kandırmaya çalışıyorum hala..

ama çıkmadık çıkamayızda.. :(

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • yoo sevdiysem sevdim dedim. seveni mahçup da etmedim ama sevdiğimede bir türlü kendimi sevdiremedim ya yanlış sevdim yada haddinden fazla sevdim...

0|0
    0|0
  • evet 10 yil. ama olmadi.

0|0
    0|0
  • benim tam tersi oldu sevmediğim birini sevdim diye kendimi inandırmaya çalıştım

0|0
    0|0
  • evet dedim

0|0
    0|0
  • Böyle birşey yapmadım kendimide başkasınıda kandırmayı sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • o kişiyle olmayacagını bıldıgın halde hala sevgının arkasında mı olursun yanı ?

Kızlar Ne Diyor 12

• Zaman zaman oldu bu.

0|0
    0|0
  • :)) yapa yapa alışıyorsun sevmediğini düşünmeye ve gerçekten de unutuyorsun sonra

0|0
    0|0
  • evet kandırırım kendimi.

kimseyle üç yıl çıkmadım

0|0
    0|0
  • çooook

0|0
    0|0
  • Karşımda ki adamın beni sevmediğini anladığım an bir anda bitiririm içimde.

İçimden dert ederim. Sevmediğime ikna ederim kendimi ve en sonunda da sevgim biter.

0|0
    0|0
  • evet..

0|0
    0|0
  • Oldu.

0|0
    0|0
  • olmuyor sevmıyosam sevmıyorumdur sevıyosam acımı cekerım

0|0
    0|0
  • Çok gerçekciyim malesef

0|0
    0|0
  • yok..seviyorsam seviyorum derim sonuna kadar giderim..

0|0
    0|0
  • olmadı yapamam zaten

0|0
    0|0
  • yaptım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...