Kapat

Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılmak istiyorum

Ben sarkı soyluyorum cok guzel sesım var mesela turk sanat muzıgı okuyorum bu jurının ılgısını cekermı şarkı soylemekle bellı bırr başarı sağlayabılırmıyım ıstedıgım sarkı link

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• hayallerınden vaz gecme secmıyceklerını bılsen de ıstıyorsan yapabılıyorsan yap

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 25

• Fazla umutlanmamalısın, beklentiler çok farklı olabilir. Değişik yetenek beklentileri de var o tip yarışmalarda. Bazen mide meselesi oluyor. Kulis arkası çok değişik ve zordur. Bilesin...

0|0
    0|0
  • şarkı türkü yarışması değil ora şansın pek olmaz

0|0
    0|0
  • sanmıyorum o yarışmanın formatı o değil. söylediğin bir örnek varsa link at..senin sesinden..

0|0
    0|0
  • Şarkı söylemeyle pek iş çıkmaz o yarışmadan ya. Egzantrik şeyler ya da soytarılık yapacak tipler prim yapıo orda

0|0
    0|0
  • Sen Beyonce olmuşsun zaten napıcan o yarışmada.

0|0
    0|0
  • O ses daha doğru olur

0|0
    0|0
  • başarılı olabilirsin.

ATATÜRK.

0|0
    0|2
  • Ne kadar güzel söylersen söyle..Bunlar artık basit geliyor juriye.

0|0
    0|0
  • gerçekten yetenekliysen hiç katılma o yarışmalara. git profesyonel eğitim al konservatuvar oku daha iyi. ama normal üstü bir yeteneğin varsa ozaman katıl.

1|0
    0|0
  • Bence o tip programlar gerçekle alakası olmayanlar. Eğer sedinde güzelse gerçekten profesyonel insanlarla çalışarak hakkınla onların sayesinde ilerlersin. Yarışmalardaliker piyangoyla eşdeğer

0|0
    0|0
  • sarkiyi herkez söylüyor yetenek herkesin yapamadigi farkli bir sey olsa gerek ,mesela kendini 220 v elektrige bagla ondan sonra sarkini söyle :) bak bakalim begemeyen cikiyormu :)

0|0
    0|0
  • benim favori şarkım zeki mürenden ''entarisi şala benziyor , şeftalisi bala benziyor'' onu söle katılırsan

0|0
    0|0
  • git katıl ablacım tutan mı var

0|0
    0|0
  • ben de yaşlandım artık. yeteneksizsinize çıkıp bir rezil olup öyle ölmek istiyom. azrail belki acır da uzatır ömrümü

0|0
    0|0
  • çok yakışıklıyım hangisine katılmam gerek

muahaha and zuahaha

0|0
    0|0
  • yetenekliysen orda işin ne git o işin profosyenelliğini yap orda olmak tamamen rezillik

0|0
    0|0
  • yeteneksizsinize niye katılıyon o ses türkiyeye katıl

0|0
    0|0
  • Ben O Ses Türkiyeye Katılıcam

0|0
    0|0
  • çok güzel sesin olduğunu düşünüyorsan o ses türkiyeye katılsana ne işin var yetenek sizsinizde

0|0
    0|0
  • Yetenek Sizsinize katılırsan başarılı olamazsın.Bunun için en doğru O Ses Türkiye olur.

0|0
    0|0
  • dierine katılman daha mantıklı deıl mı?

0|0
    0|0
  • git taksimde sokak sanatciligi yap ya da hippilerle takil dha iyi bak.

0|0
    0|0
  • katılıp siyonizme destek olma boşver mason bozuntularını

0|0
    0|0
  • nerden bilelim biz arkadaş. nasıl sorular lan bunlar :/ atsan atılmaz, pıçaklasan pıçaklanmaz

0|0
    0|0
  • oses türkiyeye katıl

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• ya bence boşuna yetenek sizsiznizle uğraşma sonuçta yaşım tutmuyor bari yetenek szisinize gideyim diyorlar yani bunu diyen kişiler o sese gitmek isteyipte gidemeyen kişiler ,yaşın gayet tutuyor kendi alanında olan yarışmaya git sonuçta yetenek sizsiniz oldukça genel bir program

0|0
    0|0
  • Yetenekliden çok şebeklik yapabilme yeteneği olanları arıyor gibiler. Gitme bence boşuna morelin bozulur.

0|0
    0|0
  • oraya salaklar çıkıyor gerçek yetenek değil gösteri dünyası için adam arıyolar acunun malı olursun yapma :D

0|0
    0|0
  • bence o sese katılmalısın

0|0
    0|0
  • O ses türkiye daha iyi değil mi?

0|0
    0|0
  • Sen katıl da bence onlar daha cok reyting pesinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...