Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılmak istiyorum

Ben sarkı soyluyorum cok guzel sesım var mesela turk sanat muzıgı okuyorum bu jurının ılgısını cekermı şarkı soylemekle bellı bırr başarı sağlayabılırmıyım ıstedıgım sarkı link

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• hayallerınden vaz gecme secmıyceklerını bılsen de ıstıyorsan yapabılıyorsan yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Fazla umutlanmamalısın, beklentiler çok farklı olabilir. Değişik yetenek beklentileri de var o tip yarışmalarda. Bazen mide meselesi oluyor. Kulis arkası çok değişik ve zordur. Bilesin...

0|0
    0|0
  • şarkı türkü yarışması değil ora şansın pek olmaz

0|0
    0|0
  • sanmıyorum o yarışmanın formatı o değil. söylediğin bir örnek varsa link at..senin sesinden..

0|0
    0|0
  • başarılı olabilirsin.

ATATÜRK.

0|0
    0|2
  • Şarkı söylemeyle pek iş çıkmaz o yarışmadan ya. Egzantrik şeyler ya da soytarılık yapacak tipler prim yapıo orda

0|0
    0|0
  • Sen Beyonce olmuşsun zaten napıcan o yarışmada.

0|0
    0|0
  • O ses daha doğru olur

0|0
    0|0
  • Ne kadar güzel söylersen söyle..Bunlar artık basit geliyor juriye.

0|0
    0|0
  • gerçekten yetenekliysen hiç katılma o yarışmalara. git profesyonel eğitim al konservatuvar oku daha iyi. ama normal üstü bir yeteneğin varsa ozaman katıl.

1|0
    0|0
  • Bence o tip programlar gerçekle alakası olmayanlar. Eğer sedinde güzelse gerçekten profesyonel insanlarla çalışarak hakkınla onların sayesinde ilerlersin. Yarışmalardaliker piyangoyla eşdeğer

0|0
    0|0
  • sarkiyi herkez söylüyor yetenek herkesin yapamadigi farkli bir sey olsa gerek ,mesela kendini 220 v elektrige bagla ondan sonra sarkini söyle :) bak bakalim begemeyen cikiyormu :)

0|0
    0|0
  • benim favori şarkım zeki mürenden ''entarisi şala benziyor , şeftalisi bala benziyor'' onu söle katılırsan

0|0
    0|0
  • git katıl ablacım tutan mı var

0|0
    0|0
  • ben de yaşlandım artık. yeteneksizsinize çıkıp bir rezil olup öyle ölmek istiyom. azrail belki acır da uzatır ömrümü

0|0
    0|0
  • çok yakışıklıyım hangisine katılmam gerek

muahaha and zuahaha

0|0
    0|0
  • yetenekliysen orda işin ne git o işin profosyenelliğini yap orda olmak tamamen rezillik

0|0
    0|0
  • yeteneksizsinize niye katılıyon o ses türkiyeye katıl

0|0
    0|0
  • Ben O Ses Türkiyeye Katılıcam

0|0
    0|0
  • çok güzel sesin olduğunu düşünüyorsan o ses türkiyeye katılsana ne işin var yetenek sizsinizde

0|0
    0|0
  • Yetenek Sizsinize katılırsan başarılı olamazsın.Bunun için en doğru O Ses Türkiye olur.

0|0
    0|0
  • dierine katılman daha mantıklı deıl mı?

0|0
    0|0
  • git taksimde sokak sanatciligi yap ya da hippilerle takil dha iyi bak.

0|0
    0|0
  • katılıp siyonizme destek olma boşver mason bozuntularını

0|0
    0|0
  • nerden bilelim biz arkadaş. nasıl sorular lan bunlar :/ atsan atılmaz, pıçaklasan pıçaklanmaz

0|0
    0|0
  • oses türkiyeye katıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya bence boşuna yetenek sizsiznizle uğraşma sonuçta yaşım tutmuyor bari yetenek szisinize gideyim diyorlar yani bunu diyen kişiler o sese gitmek isteyipte gidemeyen kişiler ,yaşın gayet tutuyor kendi alanında olan yarışmaya git sonuçta yetenek sizsiniz oldukça genel bir program

0|0
    0|0
  • Yetenekliden çok şebeklik yapabilme yeteneği olanları arıyor gibiler. Gitme bence boşuna morelin bozulur.

0|0
    0|0
  • oraya salaklar çıkıyor gerçek yetenek değil gösteri dünyası için adam arıyolar acunun malı olursun yapma :D

0|0
    0|0
  • bence o sese katılmalısın

0|0
    0|0
  • O ses türkiye daha iyi değil mi?

0|0
    0|0
  • Sen katıl da bence onlar daha cok reyting pesinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...