Oğlak erkeği ve Aslan kadını tanışması..

Herkese mutlu geceler diliyorum öncelikle. Ben bir aslan kadınıyım, astrolojiye inanır mısınız baylar ve bayanlar bilmiyorum ama aramızda bir çekimin olduğu kesin. O bir oğlak erkeği olarak çok ilgili davranıyor, espiriler yapmaya çalışıyor, sürekli sorular soruyor v.s. Bugün oturup uzun uzuun sohbet ettik velhasıl size soracağım şu, bir oğlakla aslanın ilişkisi nasıl olur? Hatta bu burçla ilişkisi olan kadınlarda yorum yaparsa daha iyi olur. Oğlak erkekleri sizlerdende tüyolar bekliyorum :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle astrolojiye birkaç durum hariç pek inanmadığımı belirteyim :) Ben oğlak burcuyum. En belirgin özelliğimiz; inatçıi, sabırlı ve azimli olmamızdır. Aslan ise çok zor bir burçtur. Mesela ortada bir durum olursa oğlağın inadı, aslanın benliği uzlaşmayı geciktirir. Ama oğlak kaldırabiliyorsa sorun çıkmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• burçlara neden bakarsınız ki

0|0
    0|0
  • Huyuna suyuna git.

ATATÜRK.

0|0
    0|1
  • Burçlara pek inanmam ama oğlak erkeğiyim ve aslan bir kızla çıkmışlığım var.Aslında anlattıkların tam olarak uyuyor mizahi zekam epey yüksektir iyide sohbet ederim insanlarla.Bilmiyorum bizimkisi baya iyiydi ya yani kafa yapıları uymak deriz ya aynen öyleydi.Her bakımdan birbirimizi tamamlayabiliyoruz gerek kültürel gerek sosyal gerek zevkler olarak.Tabi sonunda ayrıldık ama şuan bile konuşabiliyoruz bir sorun yok ben kendimdende örnekle iyi uyum sağladıklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Oğlak erkeği sadece güvenilmek ister. Ona sadece güvendiğini belli etmen yeterli. Ben de oğlak burcuyum.

0|0
    0|0
  • Ben oğlak burcuyum ve inan mükemmel bir burç :) Azim disiplin adalet başarı hepsi bu burçta. Kafasını koyduğunu yapar.Seni aldatma ihtimali neredeyse sıfıra yakındır.Sadece asosyaliz biraz o kadar

0|0
    0|1
  • Sıkıcı.

Kendinden bile sıkılan insanlardır.

Ben de bu burca dahilim .

0|0
    0|0
  • terazı ıkızler kadar ıyı olmasın ama ıyıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdiğim erkek de oğlak burcu. Oğlak erkeğiyle iyi bir ilişki kurmak çok sıkıntılı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...