Vücut Geliştirme ile ilgili

Arkadaşlar 6 ay kadar vücut gelirtirsem ne kadar olur hemen hemen ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 6 Ay çok iyi vücut yapabilirsin herşeyden önce düzenli programın olması lazım.

Şu resimde verdiğim arkadaşınki gibi yaparsın link ha eğer ben iğne hap vs kullanıcam diyorsan daha kısa sürer.

0|1
    0|0
    • Bu çok iyimiş peki protein tozları sağlıklı mı

• Lan 1.5 Senedir Yaıyom Diyosun Ama İğneden Haptan Bahsediyosun Herkes Bilir Yeni Başlayan Bi Adamın İğne Kullanmicağını

• Yav gerizekali arkadaşım cümleyi oku ne yazıyor bütün ruh hastaları beni buluyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Orta halli olur

0|0
    0|0
  • baya etkisi olur kaslar azda olsa şişme yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• protein ağırlıklı çalışır aynı zamanda cardio + body yapar ve vucudun da temeli varsa baya ilerleme kaydedersin. hatta 4 5 ay sürmez

0|1
    0|0
  • bu işin 3- ayı dört ayı yok 6 ayda toparlarsn vucut şekillenmeye başlar bir bırakırsn 2 haftaya yok olur herşey

0|1
    0|0
    • Fazla bişey istemiyorum zaten hafif belirgin olsun yeter benim için hani body falan güzel durması için birde protein tozları sağlıklımıdir

• Peki çok teşekkür ettim hergün gitmelimiyim ne kadar bir süre çalışmalıyım ve hangilrini:-)

• 2 çeşit olur ya hergün gidersn 6 bölge var 6 gün gidersn hergün tek bölge calısırsın ya da günde 2 bölge calısırsn 3 gün gidersn ben 3 gün gidiyorm bak unutma p.tesi gögüs arka kol carsamba omuz bacak cuma kanat ön kol tabi senin ik bir ayın alıstrma olur sonra programnı yaparsn dısıplınlı hareketlerni düzgnce yap yeterli salondakı hocalarn gereklı taktikleri verır zaten

• bu kadar olursun

0|1
    0|1
  • 6 ayda gözle Görünür bir gelişim olur ama çok fazla bişey bekleme

0|0
    0|0
  • hiç kadar olur :D 6 ayda vücut geliştirilse herkez arnold gibi olurdu

0|1
    0|0
    • Ben fazla istemiyorum zaten hafif belirgin olsa yeter

• zayıfsan ve kilo alarak kas yapıcaksan zor.temel varsa ve daha sonra kilo alma gibi bir durumun varsa belirgin bir şekilde yaparsın üstteki linkteki arkadaşa dikkat ettiysen temel var.ama çok sıkı çalışman lazım

Yükleniyor...