Evlendikten sonra kızlık soyadının kullanılması konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Kızlar evlendiniz hala kızlık soyadınızı kullanırmısınız? Erkekler siz eşinizin kızlık soyadını kullanmasına müsade edermisiniz?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• benim için fark etmez ben onun soyadıyla değil sevgisiyle evleniyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bekarlık soyadı diyelim kızlık soyadı bu devirde geçerliliğini yitirdi :D Ben benim soyadımı kullanmasını isterim geri kafalılık değil zaten kötü bir soyadım yok ama ekstra kendininkini de koyabilir ne de olsa babasıdır elektra karmaşası falan işin içine girince saygı duyuyor insan.

1|0
    0|0
  • yok istemem benimki ikimize de yeter..

0|0
    0|0
  • saçmalıktan baska bişey degl.. millet sorun ckarıcak nokta arıyor işte.. adam yerine koymuorum sni dio bnce

0|0
    2|0
    • kaç yaşındasın sen ya şu harfleri yutmadan yaz güzelim türkçe'mizin içine s'çıyorsunuz

• 20 yasındayım güzelim kimseye dert olmadıda sanamı dert oldu.yanlış bişeymi yazdım ben

• iş imzaya kaldıktan sonra bunu sorun etmek biraz enteresan olur onun isteğine kalmış birşey.eğer öyle bir şey isterse karşı çıkmam

1|0
    0|0
  • koca aşkı sevgiki bir kızlık soyadımı bucalayacak kullansın yaa canı hangi soyadı istiyorsa kullansın saygı duyarım ben

0|0
    0|0
  • Bu tip şeyler benim dünya görüşümde sorun teşkil etmez.

0|0
    0|0
  • cık etmem o benm olacak soyadımı taşıyacak o kadar :D

0|0
    0|0
  • Olabılır o boyle bırsey ıstermı onu bılemem:)

0|0
    0|0
  • Ederim niye olmasın

0|0
    0|0
  • kullanmasını desteklerim:S

sonuçta mal değil ki, mülkiyetimde olsun.

0|0
    0|0
  • evlenince karşıdaki benim soyadımı kullanmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim için fark etmez ama ikiside olabilir.Esimin adı ve benimde adım.Neden olmasın.Sorun yok.

1|0
    0|0
  • eşiminkini kullanmak isterim

1|0
    0|0
  • ben kızlık soyadımı kullanmak isterim ama yasalar izin vermiyor. ya ikisini birden kullanacaksın yada tamamen eşinin soyadını kullanacaksın.bu aşamada eşimin soyadına göre karar veririm benimkiyle uyumlu vs diye.benim soyadım kısa onunki de kısa olursa ikisini kullanırım ama onunki uzun olursa iş hayatında abuk bir görüntü oluşturur.

0|0
    0|0
  • Farketmez sorun yapmıyorum zaten 2 ismim var bir de kendi soyadım eşimin soyadı kimlikte yer kalmaz.:)

0|0
    0|0
  • ben eşimin soyismini aldım zaten kendi soyismim uzun birde onunki eklenseydi ohooo. hem sonuçta kızlık soyismim kimliğimde yazıyormu yazmıyormu? yazıyor. ee sorun nerde? boşu boşuna bir yığın sorun çıkacağına alırım kocamın ismini.

0|0
    0|0
  • Tek soyad yeterli o yüzden eşimin soyadını kullanırım.

1|0
    0|0
  • Eşimin soyadını kullanırım.

1|0
    0|0
  • ben hem baba soyadımı hemde eşimin soyadını kullanıcam yasalar bana böyle bir hak vermişken neden kullanmıyım ayrıca evleniceğim insanda bunu anlayışla karşılamalı çünkü o benim doğduğumda aldığım soyisim ondan boşansam yine baba soyismine dönücem

0|0
    0|0
  • okadar detaya takılmam kullanabılırım

0|0
    0|0
  • evlenecek kadar kafayı yesem bile kendi soyadımı gayet pratik bulduğumdan değiştirmem sanırım. brezilyalı gibi dolanmaya gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...