Iyi akşamlar arkadaşım sorum su

beni terk eden sevgilim var bu ikinci ayrılığımız ama bugün annesi beni aradı ve facebookta ne yazdın dedi bende hiç bişey dedim o dedi bazı yazılarını üstüne alınmış dedi bende dedim yarası olan gocunur hemde bende engelli dedim beni engellemiş dedim her yazdığımı kendi üstüne alınırsa dedim işi var dedim ve ayrılalı 3-4 hafta oldu ne arıyorum ne soruyorum sizce bu neyin göstergesi

Güncellemeler:
klaveye başında cevaplarınızı bekliyorum

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır herseyden once annesı nasıl arayablıyor yanı belkı sen baskasına attın ustune alınıyoo bence senı unutamamıs bahane arıyorr gerı doner kesın yakında

0|0
    0|0
    • annesiyle aram iyi konuşuyoruz anne oğul gibiyiz aynı bilmem bir aradı dedi hıçkıra hıçkıra ağlıyor dedi dedim neden facebookta yazıların dokunmuş dedi dedim bişey demi yazamıyacam dedim atıyorum iyileşiyorum şarkısını paylaştım hem dedim beni engelledi dedim yani

• sessiz sedasız 4 hafta bekledim bişey yapmıyacam yani gidişata bakacam artık kafamda bişey yok ama ağlamasını bence yazılarıma değil özlediğine ve pişmanlığına yorumladım yani

• evet haklısın . sen o zaman bıraz oluruna bırak zamanla hersey duselır zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...