Siyah boğar mı. ?

Malum yarın 10 Kasım Anıtkabire gidicem . Siyah elbise siyah ceket siyah çizme giyicem boğar mı acaba çok mu siyah olur

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• günün önemine binayen çok cırtlak giymede renk okadar farketmez. zaten atamın kabrine giderken türk kadınına yakışır güçlü medeni ve iffetli giyindikten sonra ne giysen yakışır..

0|0
    0|0
  • yok boğmaz ama matem yeri değil orası :) biraz canlı giyin..

0|0
    0|0
  • Kardeş podyuma değil Ata'mın huzuruna çıkacaksın. Abartmayalım

1|0
    0|1
  • Gitme boşver sen evde bir fatiha oku Kuran oku arkasından gitsen ne yapacaksın ki bari bir hayır işte sevap işle arkasından azabı azalır belki Çünkü halifeliği Şeriatı kaldıran 75 milyon vebali alan birisi çok yanar bence Bir fatiha gönder de biraz da olsa azabı azalsın.

0|0
    0|0
    • Güldürdün vallaha iyimsin arkadaşım şeriatı halifeliği kaldırdı işte bunun sayesinde ilerledik geri kafalı olma

• He çok ilerledik defol neresi ileri! ...

Osmanlı'da dünyanın 4 'de 3 'ünü almıştık Fatih Sultan Mehmet 15 imparatorluk yıktı hadi senin atan kaç imparatorluk yıkkı kaç toprak aldı ? :D

Siz hatayı kurtardı diye sevinin biz dünyayı aldım övünelim ^_^

Not: Şeriat'la yönetilen Osmanlı Dünyada adaleti tam anlamıyla uygulayan tek İmparatorluktur.

Senin atan içki içerken bizimkiler Dünyayı alıyordu Hemde Yunan birisinin mezarına gitmeye utanmıyacak mısın?

• ben bahçelievlerde oturuyorum birlikte gidelimmi? ben yalnız gidicektim.siz nerde oturuyorsunuz.?güvenparktada toplanıp gideceklermiş? siz benimle gidermisiniz.veya orda tanışalımmı? kötü biri değilimdir.

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarımla gidicem

• Yok teşekkürkürler :DDd

• iyi mesajlarımı silerseniz sevinirim.kalbimi kırdınız

• 10 Kasım, Anıtkabir'e gitmek için uygun bir gün değil. Bence rastgele bir gün gidip Anıtkabir'i hazmede hazmede gezin. Yoksa o curcunada ruhani hiç bir güzelliğe erişemezsiniz itişip kakışmaktan.

0|0
    0|0
  • bence gitme boş yere samimi değilsin

0|0
    0|0
    • Samimi olup olmadığıma sen karar veremezsin

• bende siyah takımla bekliyorum

0|0
    0|0
  • boğmaz güzel olur

0|0
    0|0
  • gayet uygundur.. benceee

0|0
    0|0
  • boğma ne ya...?niye bir şeyler hep açsın denir, kapatsın canım hep kapalı olsun boğsun öldürsün

0|0
    0|0
  • elbiselerin kara degil gonlun kara git oraya

0|0
    0|0
  • manevi olarak yas anlamına gelir yerinde olur bence

0|0
    0|0
  • Olmaz bence anarkokemalist derler soğra.

0|0
    0|0
  • on numara beş yıldız

0|0
    0|0
  • lan düğüne mi gidiyon. giy git işte birşeyler. sanki defileye çıkcan. pıçaklıcam yemin ediyom

0|0
    0|0
  • amacın gerçekten sadece acını belli edip, Atatürk'ü anmak ise simsiyah giyinebilirsin. Siyah elbise, siyah çorap, siyah çizme ve siyah ceket hiç de boğmaz. ama güzel görünmek için değil gerçekten günün anlam ve önemi için giyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gerçektende kelmelerin yetersiz kaldığı bir andayım şuan.

sen anıtkabire gidiyorsun podyuma değil ya yapmayın artık bu kadar olmayın. benim şuan senin hakkında düşündüğüm şey ''gösteriş meraklısı''. doğal ol oraya sen tek bir amaç için gidiyorsun tipini göstermek için değil.

0|0
    0|1
    • Oraya gitmem kötü giyineceğim anlamına gelmez

• kötü giyen diyen yok zaten sana , gösteriş yapma diyen var. orası podyum değil orası bir mezar. farkında mısın ? sırf prim yapmak için Atatürkçü olmayın.

• boğsa nolur dünya güzeli gibi gösterse nolur. amacın Atatürk'ü anmak, üzüntü ve saygı duyup gitmek olursa bunlara takılmazsın

0|1
    0|0
    • Ne alaka zihnimi mi okudun önyargılarınızdan kurtulun adam akıllı soru sorduk şurda

• uygundur. çok mutsuzum... bir de paşanın ölümünde bile saygısızca yorumlar yapanlar gördüm ya, ülkenin 'kalkınma' olanagı olmadıgını anladım. çok yazık oldu böyle bir dehaya karşın böyle duyarsız bir halk. sen ve türevlerini çok seviyorum. duyarlısın saygılısın kutluyorum. siyah kombin yerinde olur bizim en büyük yasımız. allı pullu giyinmemelisin. istanbul'da yaşıyorum ama eğitimim engel, seneye sırf 10 Kasım için günübirlik Ankara'ya geleceğiz birkaç kişi.

0|0
    1|0
  • Yas icin yerinde bence

0|0
    0|0
  • Gayet uygunsun bence.

0|0
    0|0
  • siyah boğar beyaz açar

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey giyme ,dikkat çekersin