Hep kadinlari anlamak zor diyorlar hadi buyrun bu beyi anlayin :))

Yatağında kesik kesik soluyor, siyah saçlarını omuzunun üzerine salmış öylece uyukluyordu. Usulca yanına yaklaşıp yatağının yanına çöktüm... Elllerin çekti dikkatimi nasılda zayıflamıştin incecik kalmıştilar... Yokluğun bir beni tüketmemiş demek. Hafifçe kıpırdanınca korkup geri çekiliyorum. Elini elime atıp gözlerini gözlerime dikiyorsun. Nefesim tutuluyor hüzün karası gözlerinde boğuluyorum. Doğrulmaya çalışınca elimle sırtına destek veriyorum içimde fırtınalar kopuyor ellerimi beline dolayasım geliyor.Sen yine kesik kesik nefes alıyorsun başını çevirip yüzüme bakıyorsun anlamlı anlamlı... Hıçkırıklara boğuluyorum kim demiş erkekler ağlamaz, özleminden ölüyorum. Kendimi yeniden sana kaptıracağım korkusuyla hızla kalkıp kapıya doğru gidiyorum. Arkama bakmadan merdivenleri inip bahçe kapısına variyorum.. peşimden seslenişini duyunca içimde fırtınalar kopuyor dönüp bakıyorum beyaz geceliğinin içinde salınıyorsun cok geçmiyor olduğun yere yığılıyorsun.. koşarak yanına gelip kollarımın arasina alıyorum seni,kokun kokuma karışıyor ölsekte bu şekilde kalsak hiç ayrilmasak ...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• ne içtin kız sen. öyle bir erkek yok. öyle bir erkek olmasını isteyen kadın vardır!

0|0
    0|0
  • öldümü noldu? hasta mı?

0|0
    0|0
  • Ya ben biraz geri kafalıyım bilmiyorum ama yazı güzel olmuş kadın hasta demi ben yanlış anlamadıysam ve bu normal değilmi bu yazılanlar ya bu aşk değil mi

0|0
    0|0
    • Herşeyi doğru anlamışsınız nedenin geri kafalı olasiniz evet bu AŞK ... Teşekkürler

• Ya sevgide sınırım yoktur artık buna değer vermiyorlar gençler aşk telefonda ismini aşkım olarak değiştirmek sanıyorlar yazdıkların güzel sen ve ben varken biz nasıl olucaz ki aşk o olmaktır ama artık bilmiyorlar o olmanın tadını

• romantizmin dibine vurmuş :)

0|0
    0|0
  • sorun anlamak değil anlatamamak...

0|0
    0|0
  • Bunu anlamayacak ne var ? Akıl yoksunu musun bacım ?

0|0
    0|0
    • Sen ne anladın ?

• Yaşananlarin etkisi oluyor zaten ortaya çıkanlar...bi nevi yansımamizdir kalemimizden dökülenler...

• Evet farklı bir bakış açısı doğru

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...