2 sene ayrılıgın ardından mutluluk uzun sürermi

1 sene sevgili olundu.Çocuk sevmediğini söyleyip ayrıldı. 2 sene sonra barışıldı.Şuanlık dünyanın en mutlu çifti tadını düşünün.Uzun sürermi?Yoksa bigün bitermi

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Her aşk bir gün biter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Belli ki iki sene icerisinde senden yisini bulamayinca sana donmus, aslinda karsindaki insan karaktersiz biraz dikkat et derim.

1|0
    0|0
  • ikinizde yeterince büyüdünüz mü ?

0|0
    0|0
  • Arada herhangi sevgili durumu oldu mu iki taraf için ? Bu arada uzun sürmez.

0|0
    0|0
  • o mutluluk bir pıçağın kağıdı kestiği gibi ansızın biter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 seneden sonra sevmedım dıyo sevmedım dıyıp 2 sene sonra gelıyor sende kabul edıyorsun bıde uzun surermı dıyorsun ay ne dıyım bılemedım bugün 10 kasım keşke bn öleydim

0|0
    0|0
    • ben değil baska biri için soruyorum. uzun sürermi 1 bucuk aydır mutlularmış.

• bitermi peki uzun süreceğe benziyoda..

• bılemem tbı ama bnce kız fazla guvenmesın derım çokta ilerı gıtmesın ynı kndını kaptırmasın

• Mutluluk 7 gün sürer hüzün bir ömür boyu ..

0|0
    0|0
  • tamemen bu sizlere baglı kareketer iki kişi biribini seviyor ama deger veriyor birtaraf cok diger taraf deger vermiyor bundan kaynaklanıyor 2sene bekledın yani bayag uzunmuş bak canım birbina yıkılır tamir etmesı nekadar zor olur hemen onarma beklme zmaana bırak baygda beklemişin

0|0
    0|0
    • ben değil ya

• bilmiyorum

• bacım 2seneden sonra dndugune göre hala içinde birseyler var unutmamış demkki

Yükleniyor...