Sınıfınızdaki bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

Sınıfınızdaki bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız? veya aynı sınıfta olduğunuz bir kıza sevginizi nasıl belli edersiniz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit gizli gizli seni süzüyordur, bazen gözgöze gelirsiniz, gözlerini senden kaçırabilir veya bakmaya devam eder bazen hissedersin O nun gözlerinin senin üzerinde olduğunu, öyle işte...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1- Gözlerinden

2- Sözlerinden,

3- Ellerinden,

4- Hala anlamadıysan kusura bakma ama...

2|0
    0|0
  • Bende aynı dertten müzdaribim. Fakat kız 1.sınıfta ben 3. Alttan aldıgım derste karsılasıyoruz. İlgisinin olduğunu anladığım an tanısmak ıcın bır bahane bulucam ama emın olamıyorum mesela.

1|0
    0|0
  • Bak bu kolay defterine bir not bırak bu notu senin bu sınıfta en sevdiğin kişi bıraktı diye ondan sonra bak kime bakıyor notu okuyunca

1|0
    0|0
  • illaki sana bakacaktır gözlerini yakalarsın :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben öğrencilerim arasında böyle birşey olmaması için uğraşıyorum. Özellikle birbiriyle zıtlaşan kız erkeklerde genelde birinden birinin karsı tarafa ilgisi oluyor o sekilde anlayabiliyorum.

2|0
    0|0
  • en yakın arkadaşıyla muhabbet kurmaya çalışırım dersle ilgili falan bişey sorarım tepkisine bakarım sonunda kaybetmekte olabilir ama en azından anlarım ne hissettiğini.

1|0
    0|0
  • en önde oturuyorum bide akıllı tahta varya ordan beni süzünce pat görüyorum :)

1|0
    0|0
  • Üniversitedeyiz ne yazıkkı sevdiğini anlamaya çalışıyoruz ne saçma..Gelip söyleseler ya da şu aşka yaşasak ya la

1|0
    0|0
  • bakışlarından,hareketlerinden. seninle konuşurken utanıyosa olay bitmiştir.

1|0
    0|0
  • benim onu sevdiimi biliyor. yer deiştiriyor en öne gidiyor.(ben arkadayım) sonra geri geliyor. bana yan yan bakıyor gözlerinden anlıyorum ama beni seviyomu sevmiyomu bilmiyorum arkaya bakmış gibi yapıyo bana bakıyo :O cevap yazarmsıınız beni seviyomu

0|0
    0|0
Yükleniyor...