20 Yaşında Kızın Sevgilisi Olmadığına İnanırmısınız?

Hanımlar, beyler 20 yaşında bir kız hiç sevgilim olmadı derse inanırmısınız ? sizce böyle bişey mümkün mü ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Inanırım.

Eda diye bir arkadaşım vardı. Çok eskiye dayanır ahbaplığımız. Kadını tanıdım tanıyalı ilişkiler konusu hep arka plandaydı onun için.

Gel zaman git zaman derken 23 yaşındayken birisiyle sevgili oldu. Aradan 3 sene geçti, hala onunla.

Çok ilginçtir ki, onun doğrusu kesinlikle şu anda yanında. Bunu bakışlarından bile anlamak mümkün.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• lütfen inanın yaa. bazen kendimi bu dünyaya bu topluma bu çağa ait değilmişim gibi hissediyorum sırf böyle saçma sorulardan dolayı. ya neden olmasın. sanki 50 yaşından bahsediyoruz. insaflı olun lütfen. zaten 15 yaşına kadar çocuksun. kalıyo 5 yıl. ne bu acele. yangından mal mı kaçırıyosunuz :(

0|1
    0|0
    • tamam çok doğru söylüyorsun ama bu zamanda çocukken bile sevgili derdine düşüyolar nasıl inancaz ki, kim doğru söylüyo diye.

• evet karşıma çıkan kişi benim beklediğim gibi biri değildi. ama sırf bunun için ayrılsam bu kadar zaman beklememin bir anlamı olmayaktı. bu yüzden kabullendim onun durumunu ve mutluyum onunla.. çelişki yok yani

• bence var sırf beklediğin için istemediğin bir kişiyle mutlu olmaya inandırmışsın kendini böyle anladım ben

• Öyle arkadaslarım var. Gayet güzel kızlar ama hiç sevgilileri olmamıs. Aslında hiç de ilginç bir şey değil.

Milletimizin artık her şeyin sevgililik,aşk, cinsellik olmadıgını bilmesi gerek.

1|1
    0|0
    • ama herkes öyle olduğuna inanıyor en dindarı bile her türlü pisliği yapıyor

• mümkün tabiyki neden olmasın

0|0
    0|0
    • profil fotonu değiştir alıcam o kediyi pişti olmayalım :D

• ama kızlar laf olsun diye sevgiliye bayılır işte, ondan inanmıyorum ya

• he sen daha iyi bilion o zaman sensin tamam

• çevremde hiç görmedim bilmiyorum mümkün mü değil mi

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım ve benimde hiç olmadı bu bir tercih meselesi mümkün yani

0|0
    0|0
    • ilişkin var yazıyo

• Farkındayım :) ama dediğim gibi mümkün hatta nadir bulunur varsa böyle biri kaçırma derim :)

• doğru kızların suyu çıktı artık ama bu kız benle sevgili olmaz.

• Mümkün. Arkadaşımın hiç sevgilisi olmadı 22 yaşında da evlendi görücü usulü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence inanmaman için bir sebep olmadığı sürece inanabilirsin. Bu bir tercih sonuçta. Ancak sen bunu bizlere soruyorsan inanmıyorsun gibi geliyor bana. Bence kızcağızı hiç oyalama sen. Tavrım için de özür dilerim ama içimden gelenleri söylemek istedim sadece.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın ? Olmamasının tuhaf bir tarafı yok açıkçası.İnsanlar sevgi ve sevgili olayının bokunu çıkarttıkları için bu onlar için duygusal hiç bir anlam ifade etmediğinden dolayı çorap değiştirir gibi sevgili değiştirdikleri için bunu normal karşılamıyorlar .Herkes iğrenç olmak zorunda değil.

1|0
    0|0
    • güzel yazmışsın ama bu zamanda böyle

• eski derken yaşın kaç dostum

• :) Bilemeyeceğin kadar yaşlıyım.

• inanırım fakat bu senin için bir anlam ifade eder mi bilemem.

0|0
    0|0
  • olabilir açılamaya vakti olmamıştır asosyaldir çok nedeni olur

0|0
    0|0
  • Bencede mümkün.

0|0
    0|0
  • Mümkün.

0|0
    0|0
  • mümkündür ama ben inanmam