Şiir önerisi arıyorum :)

Sizlerden bir ricam olacak.Erkek arkadaşıma güzel bir süpriz hazırlıyorum.Bİr deftere onunla iligli düşüncelerimi yazıp vereceğim.Ama giriş sayfasında aşka dair birkaç mısra arıyorum.Tam kafama göre birşey bulamadım.Sizler önerilerinizi paylaşır mısınız ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• link

bundan daa ii bir yazı bilmiyorum ama uzun biraz

0|0
    0|0
    • Çok çok teşekkür ederim :).O kadar güzel birşeyle karşılaştırdın ki beni seni de hep güzellikler bulsun :)

• amin cümlemizin umarım yazcağın kişi de buna değer bir ömür

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Dikkatini çeker...

IŞIK

Her seferinde gördüğüm ışık

Kayboluyor gecenin karanlığında

İzini bulduğum zaman sensizlik

Peşimi bırakmıyor yalnızlıklarda

Süzülüp gidiyor gölgelerinde

Uzanabilsem tuttuğum ellerinde

Sıcaklığını da hissediyorum

Her sabah bu ışık ve sensizliğinle

Peşinden koşup yakalayamadım

Bir ışıktın bulurum sanmıştım

Öyle parlaktı ki gözlerimin içinde

Bir ışıktın kaybolup gidişinle

Nisan 2008

Namık Kemal Ülkü ( Alıntıdır.)

1|0
    0|0
  • link süperdir

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • İlginç için teşekkür ederim fakat biraz daha aşka dair şeyler arıyorum :)

• tam kafana göre şey,tam da kafandaki şey..

aklındakileri yaz senin duyguların en güzelidir.

0|0
    0|0
  • Elinden gelirse bir dene; iki mısra yaz ama senin ona yazdığın birşey olsun. Şiir sevmeyen biri bile olsa varya, onu belki günde birkaç kere aklına getirir :)

0|0
    0|0
    • Kendim yazmaya yetenekliyim ama kendisi şiirleri pek sever şairlerimizden birşey olsun istedim :)

• Zaten defter tamamen benim eserim olacak :)

• O zaman saygıyla eğiliyorum şuan sana :)

• ...

''Sana bakmak bütün rastlantıları reddedip bir mucizeyi anlamaktır.

Sana bakmak Allah'a inanmaktır.''

0|0
    0|0
  • Ah be çoçuk ah! Seninki, masalda ki pamuk prensese aşık olmak değil. Uyutulduğun ninnideki bostana giren danaya yüreğini vermek...! bunu yaz :)

0|0
    0|0
  • millet ne saçma işlerle uğraşıyor hayret bir şey yaa boş zamana bakın biz hayatıımızı kurtarmak için iple nehirden karışıdan karışaya geçmeye çalışıyoruz sizde burda neyse yaa vayy be hayata bak

0|0
    0|0
    • Kimsenin hayatı mükemmel değil.Buna ben ve burada ki diğer insanlarda dahil.Sıkıntılarımız tabiki oluyor.Ama işte bursa size saçma gelen küçük mutluluklarla sıkıntılarımızdan sıyrılıyoruz.Özelliklede bunun neresi saçma anlayamadım?Sevdiğin birine sevgini göstermekten,onun için çabalamaktan güzel ne olabilir ki?

• :) neyse peki o zaman sen bildiğin gibi yap ben seni uyardım sadece bunlarıda unutma yalnız

• Tabi ki her fikre değer veriyorum,özellikle zaman ayırıp buraya yazmışsanız kesinlikle düşüneceğim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...