Sizce neden böyle davranıyor?

aynı soydan gelen biriyle tanıstım bizim okulda çıktı başlarda çok iyiydik baya konuştuk falan 1 hafta bile geçmeden

daha beni okulda görmemişti mesajlarıma gec cevap veriyodu falan meger kuzenlerıylemıs onlar oldugu ıcın mesajlasmazmıs

falan bazende işim var diyodu ama gördüğünden eminim cunku telefonundan whatsappa giriyodu sonralardan hep böyle gitti bir ara

küçük bir tarısmamızda oldu biraz burnu havada sonralardan ben bunun gordugunden emın oldugum ıcın çok ısrar ettım ve oda görmedim

ve görsemde ne değişicek eet önceden görüp cevap vermediğim işim olmayıpta işim var dediğim oldu ama bugun gormedim dedi sonra

nedenini falan sordm bılmem dedi bende ukala dedim sonra bana 3 gun sonra ınstagramda ben bı foto paylasmıstım cerkeslerle ılgılı oda

o oyle bısey degıl dediğim sey daha farklı bıseymıs oda sabah okul ıcın kalktıgında mesaj atmıstı bende okulda falan ılgılenmedım zaten hıc

yuzyuze konusmadık kırgın oldugumuz ıcın bende okuldan gelınce anladım sagol dedim. sonradan konu işim var dedıgım konuya geldı ben

yalan soyledıgını soyledım ve kızdım oda cevap vermek istemiyorumdur canım sıkkındır veya işim vardır bundan sanane dedi bende iyi bidaha

konusmayız olur biter dedim oda tamam dedi ve üç gündür konusmuyoruz okulda karsılasırıyoruz kantıde bakıyo bakmıyoms gıbı yapıyo ama

bakıyo arkadasım goruyo yani sizce neden böyle oldu ya da mesaj atar mı bence atmaz cunku bızım ınadımız cok fenadır ısın ıcınde bıde

gurur olunca şimdiden teşekkurler uzun bı yazı oldu okuyanlar ıcın

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hem senin biraz da olsa baskın mevcut adınız bile konulmadan

Hem de biraz korkutmuşsun ve soğutmuşsun, nasıl birşey dersen, yani mesaj atsa korkar çünkü sonrasında bir baskı, herşeyden bir mana çıkarmalar filan buna genelde gelemez kimse.

Eh kavgalar da bu noktaya getirmiş sizi.

Zamana bırak, bakışlar sürüyor hala, arada bakışlarınla cevap ver. Açık kapı bırak.

cut.

0|0
    0|0
    • Haklısın sanırım ya bende olsam gelemezdim. Bende karşılık veriyorum arada

• Teşekkür ederim

• ricalar efenim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...