Kapat

Spora gitmeden önce ne yenmeli

Sabahleyin süt peynir spora gitmeden önce süt muz içmek size iyimi yaglı bir vucudm var 71 kilodayım. boy 1.73 ve spordan geldikden sonrada ne yemeliyim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Yulaf(önerim meandmüsli.com), çavdar (önerim wasa fibre.hipermarketlerde bulabilirsin) ya da tam tahıllı başka bir marka gevrek + 1 bardak süt (mümkünse keçi sütü.günde 2 bardaktan fazla içmemelisin) + kuru kayısı +kuru incir + fındık +ceviz +badem + sevdiğin kuru yemişler +kuru üzüm.Yanında çikolata bile yiyebilirsin.Enerji bar yiyebilirsin(kuruyemişli üzümlü olur ya hani :) ) Gratis mağazalarında satılan doğal protein bar var.Yeni çıktı.Kalorisi düşük.Spordan önce ya da sonra ondan da yiyebilirsin.Sabah kahvaltı olarak dediğim gevrekten ye.Spordan sonra da protein bar, lor peyniri, ayran, peynirli kepekli ekmekli sandviç, süt tüketebilirsin.Ama spordan sonra çikolata, burger king falan yok ;) Spordan sonra kırmızı ve mor renklerde olan meyve sebzeleri, yeşil elma yiyebilirsin.Ama mutlaka ya ayran ya da protein bar al.Çünkü whey proteinine ihtiyacın olacak.Başarılar ;)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Salona gittiğinizde size bir program verirler. Verilen bu program kilonuza uygun olur. Çok kilolu iseniz yoğun bir program bekler.

Ancak kilonuz az ise daha az ağırlık ile başlarsınız ama kademeli olarak arttırırsınız. Yemek konusunda ise spor salonuna gitmeden 90 dakika önce hafif yemekler yeyin bence fakat spordan sonra daha fazla yerseniz ve devamlı olarak giderseniz faydasını görürsünüz.

0|1
    0|0
    • kilom 71 . benim yag var ama bende.

• Akşam Yemeği (20.00 20.30 arası)

Bir porsiyon ızgara et, tavuk göğsü ya da balık

Bir porsiyon baklagillerden özellikle mercimek, kuru fasulye, nohut, soya fasulyesi ya da bakla ezmesi (çok az yağlı ve dönüşümlü olarak)

veya

Yağsız ton balığı ve kepekli makarna, çiğ maydanoz ile

Ara Öğün (yatmadan 1 saat önce)

Küçük boy yağsız yoğurt, 3 4 adet ceviz, 2 3 adet kuru kayısı ya da 8 10 adet siyah kuru üzüm

• bu şekilde bir öğünde tam doymadan sık sık beslen spordan önce olarak kafein tüket

• meyve tarzı besinler bence

0|0
    0|0
  • Süt light olsun

0|0
    0|0
  • muz ye ya da kafeinli içecekler iç

1|0
    0|0
    • cıktıkdan snramu

• yok gitmeden tüket sporun etkisini artırır

• Spordan 30-20 dk önce şekersiz kahve içmek de yağ yakımını hızlandırır.Çünkü böbrek üstü bezlerini harekete geçirir.Bak ben bunu unutmuştum.Arkadaş güzel noktaya değinmiş :)

• kuruyemiş tarzı şeyler tüketiyorum ben tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yağlı yeme yeter

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• spora gitmeden önce özel birşey yenmeli mi bilmiyorum ama spora ne aç ne tok gidilir.spordan sonra da ağırlık çalıştıysan muz yemen faydalı diye biliyorum başka bilgisi olanlar vardır elbet

0|0
    0|0
  • arkadaşım ballı süt muzlu süt hikaye spor kalori tüketir kalorı kadar kalorı almalısın bunu ballı sütle deyil sağlıklı kımyasal olmayan yiyeceklerle al sabahda erken kalkmalısın ve kahvaltını yapmalısın süt yerine bir bardak cay ıyı olur

0|0
    0|0
  • Muzu içebilirsen her şeyi yapabilirsin bence ne kafana takıyon

0|0
    0|0
  • kısacası protein ağırlıklı beslenmelisin

1|0
    0|0
    • Cardio çalışacaksa karbonhidrat, ağırlık çalışacaksa protein ağırlıklı beslenmeli.

• protein tozu

0|0
    0|0
  • pıçak yemede ne yersen ye

0|0
    0|1
  • 1 tane muz yemelisin krampları önlemek için, onun haricinde uzun süreli enerji vermesi için karbonhidrat yemelisin, spordan çıktıktan sonra da protein almalısın. Detaylı yazmadım fakat istersen yazabilirim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...