Bugün arabayla bir köpeğe çarptım çok üzgünüm vicdan azabı çekiyorum yardım edin :((

Bugün yazlığa gitmek istedim biraz kafamı dinleyeyim diye, boş arazilerin olduğu bir yoldu aniden önüme çıktı köpek frene bastım ama sertçe çarptım köpeğe ellerimde feci şekilde can verdi, arabanın da 10-15 bin civarı masrafı çıktı umrumda değil ama istemeden bir canlıyı öldürdüm çok fena can çekişti hayvancağız moralim çok bozuk :((

Vicdanımı rahatlatmak için ne yapabilirim?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlışlıkla olmuş bu yazıyıda yazman pişmanlığının kanıtı. Vicdanın köpeklere yardım etmeden susmaz bence sokak köpeklerini beslemeni öneririm seni rahatlatır sanıyorum.

1|1
    0|0
    • evet herkes öyle diyor

bunu deneyeyim bari ben abi

sağolasın

• Şunuda unutma kardeşim, bir köpeğe ya da her hangi bir canlıya çarptığın zaman insanı katma. Kedi örnek veriyorum.. Onu veterinere götürdüğünde tüm masraflar aracın sigorta kapsamında ödeniyordu sanırım emin değilim tabi.

• fırsat bile olmadı abi :((

ama bilgi için de ayrı teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 9

• Hemen öldü mü yav veterinere götürseydin keşkem.

1|1
    0|0
  • Bozarım bu oyunu ama =/

0|1
    0|0
  • yavaş gitseydin o vaka olmazdı.çektiğin o vijdan azabı belki size daha uygun bir araç kullanma dersi verir.olan olmuş geri gelmez.ülkemizde bir çok insan bu şekilde ölüyor.lütfen o canavar biz olmayalım.

0|0
    0|1
    • ya bir git allasen kural falan çiğnemedim o yoldaki hız limitini aşmadım

boş boş konuşacaksan yargılayaaksan hiç gelme !

• Ben de biraz önce bi' ayağı sakat köpek gördüm. Hemen gittim yanına veterinere goturecektim ki sahibi çıktı arabadan.

Ben bişi yapmadan epey kötü oldum, bi' de seni düşününce şu an...

Bi' kaç gün kötü hissedersin. Aniden çıkmış senin pek bi' suçun yok.

0|1
    0|0
  • artık olacak doğanın kanunu.

0|0
    0|0
  • Ne zaman nerde oldu? İzmir mi?

0|0
    0|0
  • üzülme artık yapacağın birşey yok onun ömrü o kadarmış isteyerek olmamışki :(

0|1
    0|0
  • Barınakta bir köpeğe yardım edebilirsin.yanlışlıkla olmuş sonuçta takma fazla :/

0|1
    0|0
  • Çok üzücü geçmiş olsun kardeş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapıcak birşey yok arkadaşım şöyle düşün eğer direksiyonu kırsan belki sende ölebilirdin sürücü eğitimlerinde en önemli konu köpek çıkınca kedide olur direksiyonu kırmamak duramıyacaksanız geçmektir,bunun vicdanla alakası yok kaç kişi öldü bu yüzden hataları yüzünden elbette allahta biliyor istemeden olmadığını ve zaten insan hayatı daha değerli direksiyonu kırıp kaç kişi ölüyor bir tanıdığın arkadaşıda bu yüzden öldü duygusallık,üzüntü elbet olur varım birde realite gerçeklik var kurallar var,geçmiş olsun sen doğrusunu yapmışsın.

0|1
    0|0
  • isteyerek yapmadın sonuçta .için rahat olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...