Vücudumuzda istemeden oluşan kasları eritebilir miyiz?

Merhaba arkadaşlar benim sorunum vücudumda hiçbir çaba göstermeme rağmen çıkan kaslar. Bu durumdan artık çok rahatsızım kafama çok takıyorum lütfen bu konuyla ilgili bildiğiniz herşeyi yazın. Göbeğimde bacaklarımda kollarımda vücudumun her yerinde kas var bir bayan olarak çok rahatsızım hatta ve hatta adonis kasım bile var :( Bunun nedeni ne olabilir acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ..

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• yağ olabilir mi onlar kas değildir ? spora başlayabilirsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kas erimezki , söner. ( bunun başka tabiri varsa ben bilmiyorum) kas sönüncede gerdiği deriyi boşa çıkarır.Bu seferde derin sarkar.

1|0
    0|0
  • biz ugrasıyoken yapamıyoruz sen nasıl yaptın anlamadım .. ama niye eritmek istiyon göbekli olmak daha mı iyi taş gibi kız modelisin gerçi seni elleyince sert gelirsin basta ama erkekler ya sert kız yada biraz yumusak kız sever heryeri sarkmıs lastik gibi kızı kimse istemez

0|0
    0|0
  • atletik akdın iyidir aşırı değilse seksidir bence

1|0
    0|0
  • ağır bi iştemi çalışıyosun..

1|0
    0|0
  • bizim anamız ağlıor kas yapıcaz diye inşaatta flan çalışıorsan ancak o şekilde çıkabilir

0|0
    0|0
  • istemeden oluyosa kaslar , isteyerek eriteceksin :))

0|0
    0|0
  • taş gibi hatun :D

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından bir sorun yoksa görsel açıdan bence çokta önemli değil.

0|0
    0|0
  • fitness salonuna kayıt ol

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadında kas aşırı olmadığı sürece kötü durmaz ki.. Uğraşma sarkıtırsın kaslarını, vücudunu, toplamaya çalışırsın ondan sonrada..

0|0
    0|0
  • Sanmam, bence fazla kafaya takma.

0|0
    0|0
  • Sönerse sarkarsın saçmalama

0|0
    0|0
Yükleniyor...