T.A.T.u. GRUBU Neden Dağıldı Bilmek isteyenler İçin!

t.a.t.u. Olarak 2010 yılında amerikada sahne alacaklardı sonra julianın uçak korkusu tuttu. Ve lena tek başına sahme alamayacağı içın konser iptal edildi. Ve para cezası ödediler. Bu olaydan 2 gün sonra julia tatil için kübaya gitti. Ve julianın yalan söylediğini anladılar. Lenayla aralarında tartışma çıktı. Sonra t.A.T.u. nun menejeri boris renski julianın bu vurdum duymaz hallerini göz önünde bulundurarak lena yı solo yapmaya yönlendirdi. Ve olay burada patladı sonra anlaşmazlıklar başladı ve t.A.T.u. Mart 2011 yılında resmi olarak dağıldı

doğrumuby

bu

evet

julianın uçak korkusu değil ama yulia 8 aylık hamileydi

uçağa binemezdi

ki aslında olmasa bile bir bahane ile gitmeyecekti

yulia o sıralar bebek ve parvizle ilgileniyordu hamile falan

tatuyu çok boşladı

sürekli hastayım diye sahne almıyordu

lenada solo çıkıyordu

lena ile boris birleşip yuliayı kovdular

olay bu Normal olarak julia binememsi lazımdı uçağa

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İş yapmalarının tek sebebi lezbiyen olmalarıydı. En azından öyle sanılmalarıymış asfdg

0|0
    0|0
    • JUlia 2 çocuğu diğeride yani lena evlendi Ve Resmi olarak şuan yeniden birleşiyorlar. Reklam çekimleri oldu zaten. +++ Şarkı çıkarcaklar ve albüm

Kızlar Ne Diyor 2

• Biseksüel olarak ünlü olmuştu bide onlar etekteki taşlar dökülünce geriye grupta kalmadı ^^

0|0
    0|0
  • Taam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet çok teşekkürler meraktan geberiyodum niye dağıldılar diye saysende öğrendim teşekkürler

0|0
    0|0
    • Sormak istedğin sorular varsa bilmediğin t.A.T.u. hakkında sorablirsin çünkü şuan yeniden birleşiyorlar

• en çok merak ettiğim şeydi. sağol hafız

1|0
    0|0
Yükleniyor...