Onu öldür ve milyonlarcasını kurtar! Peki bunu yapabilir misin?

link

Size bir görev verilecek, geçmişin tozları arasında zamanda geriye gideceksiniz...

Küçük bir kasaba olan Braunau*Inn' de bir eve girecek ve beşikte ki bebeği öldüreceksiniz.

Söz gelimi bebek Adolf Hitler, kural ise basit;

Onu öldür ve gelecekte ki milyonlarca masum insanı kurtar.

Peki siz bunu yapabilir misiniz?

Dün, bugün ve yarın için kitleleri etkileyecek daha önemlisi sizin karanlığınızı sınayacak böyle bir görevde ki tavrınız ne olurdu?

Bir tarafta kalbiniz bir tarafta ise aklınız, bir kişinin silinişi milyonları var edebilecek bir durumda ise...

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu sosyal bir düşünce deneyi ve sonuçları kestirilemeyeceği için o bebeğin öldürülmemesi gerekir. bu seçimle şu an bulunduğumuz durumdan daha iyi bir konuma geleceğimizin hiçbir garantisi yok.

nasıl olsa cumartesi diyerek yardırıyor ve çok bilinen hikayeyi de anlatmak istiyorum.

bir adam çok mutsuzdur hayatında doğru giden hiçbirşey olmadığını düşünür hep netekim öyledir de. birgün yolda yürüken yaşlı bir falcı kadın görür. kadının bakışlarında kaybolur ona doğru ilerler ve falına baktırmak ister. kadın adamın elini avucunun içerisine alır ve uzunca bakar. daha sonra adamı süzerek;

-"sen kitlelerin yıkımına neden olacaksın. milyonlarca insanın hayatı senin ellerinde" der.

zaten hayattan bir beklentisi olmayan adam intihar etmeye karar verir. kendimi kurataramadım ama bir ihtimal de olsa insanları kurtarma şansım var diye düşünür. tren istasyonuna gider ve bir trenin önüne atlayarak ölmeyi planlar tam o sırada raylarda oynayan küçük bir çocuğa doğru hızla gelen treni görerek atılır ve çocuğu kurtarır ve çocuğa sorar;

-iyimisin ufaklık?

-evet efendim.

-bu yakınlarda mı kalıyorsun?

-evet, tam şurada yolun karşısındaki ev.

-adın nedir, genç adam?

-adolf, adolf hitler bayım!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• öldürürüm evet ...ben zaten çoğu zaman mantığımı kullanan birisiyim bazen makina olduğumu düşünüyorum ...düşünen bir makina gibi tıpkı...yaparım bunu çünkü bu fayda sağlayacak ...gelecekte pek çok kişiye kast etmek daha da acımasızca çünkü onlar bebek olup büyüyecek ve yetisecekler ...ölsün ve niceleri kurtulsun ...

0|1
    0|0
  • Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

benim görevim var anlayacağın ben almayım :P

0|1
    0|0
  • hayir. mantiga ve vicdana ters.

0|1
    0|0
  • Kendime öyle büyük misyonlar yüklemem.

O katliamın sebebinin de Hitler oldugunu düşünmüyorum. Arka planında başka olaylar var.

0|1
    0|0
  • Hiç birşey yapmam.

0|1
    0|0
  • kendimi öldürürüm daha iyi

0|1
    0|0
  • ya vicdanım geleceği beni yargılamaz o şu an küçük ve masum bir bebek.. Gelecek beni bağlamaz

0|1
    0|0
  • Onu öldürmezdim, hitlerin haklı olduğu konular var

0|1
    1|0
  • Hitler haklı veya haksız o konuda yorum yapamam. ama bir insana hele ki bir bebeğe zarar verebilmem mümkün değil. o anki psikolojiyle kendime bile zarar veririm ama o bebeğe vermem

0|0
    1|0
  • öldürmem.. adam doğru olanı yapmış neden öldüriim

0|1
    0|0
  • öldürürm

.

.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• buyuk kıtlelerı yıkımları yapan kişilerin bir çoğunlugu piyon bir kişiliğe sahipti söz gelimi adolf hitler onu o seviyeye getiren kendi kişiliği değil arkasındaki güçtü bağlantılar isimlerdi hal boyle oldugunda adolfü öldürsen markı hermanı ya da bir başka b kişisi olurdu o yuzden oldurmezdım

0|1
    0|0
  • Allah cc azraile demişki en fazla kimin canını alırken üzüldün. azrailde : çölde yavrusuyle giden bir kadının demiş. kadının canını aldıktan sonra o bebek çölün ortasında kaldı çok üzülmüştüm demiş. Allah ta: o bebek büyüdü firavun oldu...

0|1
    1|0
  • ne olursa olsun o bebek masumdur o neneği değil onu canavar yapanları öldürmek lazım

0|1
    0|0
  • Geçmişteki en ufak bir bozulma tüm dünyanın kaderini değiştirir aslına.bu yüzden ben zamanda yolculuk için yapılan çalışmalara bile karşıyım.Hayır öldürmezdim.

0|1
    0|0
  • Öldürmem ama bebek olduğu için değil. Onu öldürmemin ya da yaşatmamım bana bir etkisi olmadığı için.

0|1
    0|0
  • o bebeği yanıma alırdım ve ilerde olacağı kişiye dönüştürmemek için elimden geleni yapardım, yani ona kendi ideolojimi verirdim böylece milyonlar ölmeyecek.

0|1
    0|0
  • Hitler olmasa başkası olurdu.NSDAP ın backgroundunda değişik işler dönmüş olabileceğinden şüpheleniyorum.

0|1
    0|0
  • Masum bir bebeği öldürmem.

Hitler faşo agadır, hiçbir şekilde savunmam, ama bebeklik halini de öldürmezdim.

0|0
    0|0
  • Henüz hiç bir şey yapmamış bir bebeği öldürmezdim. Büyük şeyler yapacağını bilsem bile

0|1
    0|0
  • Dilini keserdim

0|0
    0|1
  • hitler, mussolini ve bu ikisinin feyz aldığı zat-ı muhteremi seve seve öldürürdüm

0|0
    2|0
  • Hitleri alırdım beslerdim belki bütün yahudileri öldürürdü

0|0
    0|1
  • belki onun öldürdüğü insanlar arasın da , ondan daha beter bir katil var dı nerden bilebilirsin oyüzden ne öldürcem .

0|1
    0|0
Yükleniyor...