Beyler Derbiyi Kim Alır ??

Galatasaray Fenerbahçe'yi Kadıköy'de en son yendiğinde, Bülent Ersoy böyle işiyordu:

@

(\_. - .

./\...',.

Güncellemeler:
Yarın akşam ki FB-GS derbisinin skoru ne olur ? Tahminini yap!

Fenerbahçe v Galatasaray

Şükrü Saraçoğlu - 19.00 - 10 Kasım Pazar

Muhtemel 11'ler

FB:

Volkan - Gökhan(Topuz) - Egemen - Alves - Caner - Mehmet Topal - Meireles - Emre - Sow - Webo - Emenike

GS:

Eray - Eboue - Semih - Chedjou - Sabri - Melo - Selçuk - Emre Çolak(Bruma) - Umut - Drogba - Burak

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Biz bu galibiyetleri Şampiyon olmak için almıyormuyuz?Şampiyon olamadıktan sonra Feneri Kadiköyde 10-0 yensem ne yazar?14 Yıldır yenemiyoruz ama 14 Yılda Fenerden daha çok Şampiyon olduk avrupada Fenerden daha çok başarılara imza attık o bakımdan bizim vizyonumuz kupaya endekslidir siz bunla övünmek istiyorsanız övünün ama asla bu vizyonsuz Başkanınızla hiçbir zaman bizim seviyemize gelemeyeceksiniz

Galatasaray yarın yenilmez zaten Fenerbahçenin gücüde büyük takımlara yetmiyor sezon başında Arsenal ve Galatasaray Feneri sahadan sildi

0|0
    1|2
    • Gücü Büyük Takımlara Yetmiyor mu ? O zamanlar Ersun Yanal'ın Sistemine Alışamamıştı Takım.Yarın Galatasaray Maçında Gücümüzü Göstericez . O zaman Görücez Kim Büyük , Kim Küçük Takım .

• Öncelikle bana cevap verirken 2 kere düşün yoksa bu işin içinden çıkamazsın takımların büyüklükleri 1 maçla ölçülmez

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• ahahahahhahha :D:D:D:D

0|2
    0|1
  • 2-1 biz alacağız.

Ersun Yanal 11 yıldır bizi yenemiyor zaten

0|0
    0|0
  • Fenerbahceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|1
    0|1
  • galatasaray kazanır inş

0|0
    0|0
  • Gelenek bozulmayacak Allahın izniyleee Fenerbahçem tam gaz devam kadiköyde cimboma maç vermemeye.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• haahahah yarıldım soruya 5* bülent ersoyun oğlu olsa oda cinconun kadıköyde feneri yendiğini göremez anasını satım:D

fener ezer geçer cinconu:D

1|0
    0|1
  • 4-1 lık skor ıle fener ezecek

0|1
    0|1
  • Gun gelir devran doner diyerek cekiliyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe mi

Galatasaray mı

Hadi göster gücünü taraftar :D