Bir insanın aşkta şansı hiç mi olmaz ya ?

Üniversite 1. sınıfa gidiyorum.Psikoloji okuyorum.Hazırlıktan beri arkadaş ortamından bir çocuk tanıyorum.Çocukla fazla muhabbetimiz olmadı anca arkadaşlarla toplandığımızda oda bazen. sonra bu çocuğun sürekli baktığını fark ettim. e tabi benide etkiledi bazı ortak yönlerimiz flan vardı. twitter dan baktığımda benimle alakalı yazılar yazmış.Arkadaşlarıma sordum bakıyomu diye onlarda onayladı baktığını . Ve şimdi çocuk başka biriyle sevgili ama hala bakıyo ilk başta ayrılırlar diye düşünüyodum . Sonra mayıs ayından beri sevgili olduklarını öğrendim. ortak derslerimiz var ve bakıyo.Hoşlanıyomuyum artık onu bile bilmiyorum. Konuşmalımıyım ? Sizce nasıl davranıyım ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ne kadar etkilensen hoşlansan da hemcinsine bu ayıbı yapmamalısın yani o çocuktan ümidini kesmelisin. çocuk senden hoşlansa dahi o çocuktan hoşlanan ve ona sahip birisi var hali hazırda. bence uzak durmalısın bu ilişkiden.

0|0
    0|0
  • bakmak bedava nssl olsa bakar tabi rahatsız olduğun belli ederk sert bak da cesareti varsa ne söylicekse gelsin adam gibi söylesin

0|0
    0|0
  • konuş ursan belki bişeyler. olur ama seni rezil de edebilir. direk olma dolaylı yoldan anlat onu sevdiğini. olacagı varsa olur.

0|0
    0|0
  • herşeyi anladımda psikoloji okuyorum yani illa belirtmek neden , neyse erkekeler gol atma peşindedir 3 , 5 10 kadın hiç farketmez doymazlar sürekli isterler hayvanlardır yani , tabi bazıları oluyor bunlar

0|0
    0|0
  • Sakin yaklaşma adam bildiğin yavşak

0|0
    0|0
  • sen okuma birak okulu...bir psikolog bunu diyorsa biz kendimizi asalim

0|0
    0|0
  • hayırmı canımm ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1