Başınıza böyle bir durum geldi mi ? :(

şu lanet ygs yüzünden ne görüşebiliyoruz nede doğru düzgün konuşabiliyoruz ve ben bundan dolayı aramızda soğukluk olucağını düşünüyorum haksızmıyım başına böyle bir durum gelen var mı ya da ben yanlış mı düşünüyorum

Güncellemeler:
aklımın çoğu sınavda merak etmeyin ya

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bn ygs yi hazırlanırken sevgilim hazırlık okuyodu bomboşdu sürekli bişi ler yapmak istiyodu bn de kırmamaya çalısıyodum ve yapmak istediğimin çok altında yaptım bir daa girmeyede cesaret edemedim iki yıl sonra ayrıldık ama bn hala okudumaya gittiğim şehirde yim daa 2 yılım var sınav hayatında daa önemli bir yer teşkil etcek yani bunu unutma

0|0
    0|0
    • doğru ztn aklım hep sınavda

Erkekler Ne Diyor 4

• itu guverte mezunuyum ve sinava hazirlanirken kiz arkadasim oldu birisi bu durumua alisamadi hemen kacti ama digeri su an gemiyle uzun yolculuk yapsam dahi beni birakmiyor hep ariyor soruyor gercekten ki seviyosa sana deger veriyorsa seni anliycaktir...arkadasini birak demiyorum ama seni seviyorsa gercekten seni anliycaktir

0|0
    0|0
    • ztn karşılıklı sınava hazırlandığımızdan dolayı fazla korkum yok ama soğukluk olmasından korkuyorum

• Sınava odaklanmaya çalış sen.

0|0
    0|0
    • haklısın öyle yapmaya çalışıyorumda işte buda aklımda

• lanet olan ygs mı yoksa sevgılın mı

bence sen bır daha dusun ıstersen ('.')

sevgılı dedıgın dısarıda bolca var ama ygs yılda bı kere yapılıyor

0|0
    0|0
  • sewgili dediği ne be... sen önce kendini kurtar, kariyer yap, sonra zaten erkekler kapında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sene ünv kazandım. Geçen sene ygs'ye hazırlanıyordum.hem okul hem dershane derken ben de aynı duruma gelmiştim. Bunu annemle konusurken boyle bir şey soyledı bana 'Aynı sehirde sınava hazırlanıyorsunuz diye görüşemiyorsunuz. bunun için aranızda sogukluk olmasından korkuyorsun. Ya baska sehirlere gittiğiniz zaman ne olacak ?' :)

Aranızdakı baglar kuvvetli ise hiçbir şey olmuyor canım :)

0|0
    0|0
    • yani demekki size bişey olmamış dimi :) umarım bizede olmaz :)

• 2 haftadır ayrıyız. Sorun arada saygı dıye bır şeyın kalamamasında. Benim için de en onemli unsur buydu :)

• aynen benim içinde önemli olan saygı ztn önceki sevgilimden saygı yüzünden ayrıldımm

• Derslerine çalışmalısın herşey boş giden gidiyor sen kaldığınla kalıyorsun

0|0
    0|0
  • Sınavına bak Allah aşkına ya!

0|0
    0|0
Yükleniyor...