Lens kullanmalı mıyım?

merhaba arkadaşlar ben Şu an gözlük kullanıyorum ama ne futbol nede basketbol ve bir sürü etkinliklere katılamıyorum ve bu yüzden lens almak istiyorum amacım daha yakışıklı olmak falan da değil sizce lens almalımıyım bu benim için iyi bir seçenek olur mu? ( hijyenik ve temiz biriyim )

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Lensle ilgili cok fazla sorun yasayan insna var, ve evet gozluk cok daha saglikli ancak biraz dikkatli ve duzgun kullanirsan lens cidden hayat kurtariyor. Once bir doktara git muayene ol, ve gozununn asil bir lensle daha rahat olabilecegini ogren, kullanirkende biraz hijyen kuralalrina dikkat edersen, sorunsuz ve gayet saglikli bir sekilde kullanirsin lensi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 12-13 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Gözlük güzel ama birçok aktiviteyi sınırlıyor

0|0
    0|0
  • olur ben bilirim o duyguyu,yağmur yağar gözlükte pıt pıt iz olur bende kullanıyordum 10 yıl falan gözlük kullandım 2-3 yıldır lens kullanıyorum memnun sayılırım

0|0
    0|0
    • aynen öyle birde soğuk ortamdan sıcak ortama geçince birden buğu oluyor komik duruma düşüyorsun :)) teşşekkür ederim .

• çok dikkatli kullanmalısın 1 keresinde gözümü çizmiştim ondansonra gözlüğe döndüm:) böyle bir acı yok ama çok kötü

0|0
    0|0
  • evet bende kullanıyorum . hele sporda daha tehlikeli oluyor gözlüklerle. bence kullan

0|0
    0|0
  • temiz kullanırım diyorsan eğer kullanabilirsin çok rahat oluyor 7-8 senedir bende kullanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• TAbi taka bilrsin ama geceleri cıkaracaksın banyo yaprken çıkaracaksın bunu bir erkeğin yapması biraz zor gibi bayanlar özen güsterirde erkekler pek göstermez :)

0|0
    0|0
  • Aylık lensleri araştır biraz bende almayı düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...